Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku novada pašvaldības darbs ārkārtējās situācijas laikā

No šā gada 10.februāra līdz turpmākajam rīkojumam, Vecumnieku novada domē un pagastu pārvaldēs tiek ieviests jauns darba režīms.

Kase, skaidras naudas operācijām, ārkārtējās situācijas laikā apmeklētājus klātienē pieņems trešdienās darba laikā no plkst. 10.00 - 12:00; no 13:00 - 18.00.

Pārējā laikā kase apmeklētājiem ir slēgta, visi maksājumi ir veicami internetbankā uz Vecumnieku novada domes bankas kontiem. Tāpat, iedzīvotāji ir aicināti dokumentus iesniegt elektroniski (parakstītus ar drošu elektronisko parakstu), bet, ja tas nav iespējams – atstāt tos pie domes un pagasta pārvalžu ēku ieejas ārdurvīm esošajās pastkastītēs.

Vecumnieku novada domes un pagastu pārvalžu telpas ir slēgtas, apmeklētāju pieņemšana notiek īpašos gadījumos, tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Apkalpoti tiks tikai tie apmeklētāji, kuriem būs sejas maskas un visi apmeklētāji tiks aicināti veikt roku dezinfekciju. Sejas maskas varēs nelietot cilvēki, kuri acīmredzamu funkcionālu traucējumu dēļ tās nevar lietot. Visi apmeklētāji tiks reģistrēti reģistrācijas žurnālā.

Domes ēkā vai pagasta pārvaldes telpās apmeklētāji tiks ielaisti tikai pa vienam.

Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs apmeklētājiem pieejams pēc iepriekšējas vienošanās pa tālruni 63976100 vai e-pastu .

Šajā ārkārtējā situācijā aicinām iedzīvotājus būt atbildīgam pret sevi un apkārtējiem, ar sapratni izturēties pret noteiktajiem ierobežojumiem un vienam pret otru!

Kopš 2020.gada 9.novembra valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija ar mērķi mazināt Covid-19 izplatību. Piektdien valdība lēma pagarināt ārkārtējo situāciju arī pēc 7.februāra, proti, līdz 6.aprīlim.

Gija Spula
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933