Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Beidzoties ārkārtējai situācijai, Vecumnieku novada dome un pagasta pārvaldes, turpinās darbu ierastajā kārtībā

Ministru kabinets ceturtdien, 1. aprīlī, precizēja Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi būs spēkā no 7. aprīļa pēc ārkārtējās situācijas beigām. Ņemot vērā, ka pēdējās nedēļās vairs nav vērojams saslimstības kritums, valdība nostiprināja stingrus drošības pasākumus, kurus kopīgi ievērojot ir iespējams piesardzīgi paplašināt izglītības procesu un mazumtirdzniecību klātienē, kā arī privātu pulcēšanos. Ja saslimstība strauji pieaugs, Ministru kabinets var pastiprināt drošības pasākumus un ieviest jaunus ierobežojumus.
Vairāk šeit.

Beidzoties ārkārtējai situācijai, Vecumnieku novada dome un pagasta pārvaldes, turpinās darbu ierastajā kārtībā:

Kase, skaidras naudas operācijām, apmeklētājus klātienē pieņems trešdienās darba laikā no plkst. 10.00 - 12:00; no 13:00 - 18.00.

Pārējā laikā kase apmeklētājiem ir slēgta, visi maksājumi ir veicami internetbankā uz Vecumnieku novada domes bankas kontiem. Tāpat, iedzīvotāji ir aicināti dokumentus iesniegt elektroniski (parakstītus ar drošu elektronisko parakstu), bet, ja tas nav iespējams – atstāt tos pie domes un pagasta pārvalžu ēku ieejas ārdurvīm esošajās pastkastītēs.

Vecumnieku novada domes un pagastu pārvalžu telpas ir slēgtas, apmeklētāju pieņemšana notiek īpašos gadījumos, tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Apkalpoti tiks tikai tie apmeklētāji, kuriem būs sejas maskas un visi apmeklētāji tiks aicināti veikt roku dezinfekciju. Sejas maskas varēs nelietot cilvēki, kuri acīmredzamu funkcionālu traucējumu dēļ tās nevar lietot. Visi apmeklētāji tiks reģistrēti reģistrācijas žurnālā.

Domes ēkā vai pagasta pārvaldes telpās apmeklētāji tiks ielaisti tikai pa vienam.

Valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs apmeklētājiem pieejams pēc iepriekšējas vienošanās pa tālruni 63976100 vai e-pastu .

Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgam pret sevi un apkārtējiem, ar sapratni izturēties pret noteiktajiem ierobežojumiem un vienam pret otru!

Beidzoties ārkārtējai situācijai, iedzīvotājiem arī turpmāk būs jāievēro virkne ar Covid-19 izplatības mazināšanu saistītu ierobežojumu, pagājušajā nedēļā lēma valdība.

Tā kā Covid-19 pandēmija apdraud ikviena veselību un dzīvību, arī turpmāk ikvienam jāievēro drošas sadzīves pamatprincipi – roku un virsmu dezinfekcija, telpu vēdināšana, fiziska distance no apkārtējiem, kā arī masku lietošana darbā un vietās, kur ir daudz cilvēku. Tāpat jācenšas izmantot iespējas saņemt pakalpojumus attālināti, iepirkties internetā un izmantot bezskaidras naudas norēķinus.

 

Gija Spula
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933