Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Lielā talka Vecumnieku novadā

Sestdien, 24. aprīlī, spītējot šī pavasara neprognozējamajiem laikapstākļiem visā Latvijā norisinājās ikgadējā Lielā Talka. Lielās Talkas mājas lapā oficiāli piereģistrēto talkas vietu skaits – 1968 – ir otrais augstākais kopš Lielās Talkas pastāvēšanas laika. Lai gan Vecumnieku novada iedzīvotāji portālā www.talkas.lv talkošanas vietas pieteica kūtri, pagastu pārvaldēs tika saņemti vairāki pieteikumi no visiem novada pagastiem. Šogad, ievērojot pulcēšanās noteikumus, iedzīvotāji tika aicināti pieteikt individuālās talkas (solo, duo un ģimenes).

Kopumā novadā izdalīti ap 650 atkritumu maisi, kā arī tika ziņots par riepām un lielgabarīta atkritumiem, kas savākti kaudzēs. Atkritumi tika vākti arī piekabēs un pašu gādātos maisos. Vecumnieku novadā kopumā bija pieteiktas ap četrdesmit talkas vietas.

Talkas laikā tika sakoptas ceļmalas, parki, meži, māju pagalmi, upju, karjeru un ezeru krasti, karsta kriteņu, baznīcu un bibliotēku apkārtne, rekonstruēti un papildināti apstādījumi, kā arī sēravota apkārtne tika sakopta, atbrīvojot avota gultni augštecē no lapām un zariem.

Ņemot vērā apstākļus, šogad Lielās Talkas vadmotīvs ir: “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”. 

Paldies visiem darbīgajiem un atsaucīgajiem Vecumnieku novada iedzīvotājiem un viesiem par ieguldīto darbu novada vides sakopšanā un labiekārtošanā gan Lielās talkas dienā, gan iepriekš.

Tiekamies Lielajā Talkā 2022. gada 23. aprīlī! Lai jums spēks, veselība un izturība!

Gija Spula
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933