Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena

04.maija svētki ir Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas diena. Šo dienu mēs svinam, lai godinātu mūsu valsti un mūsu brīvību.

Tieši tādēļ arī Jums ir iespēja piedalīties šajās svinībās piedaloties nu jau otrajā virtuālajā tautastērpu gājienā. Tautas tērpu centrs SENĀ KLĒTS un biedrība Mans Tautastērps aicina uzvilkt tautas tērpu par godu Latvijai 4. maijā, publicēt fotogrāfijas savā Facebook vai Instagram kontā ar tēmturi #tautastērpugājiens2021. Gājienā varēs piedalīties ikviens, jo šogad īpaši ir padomāts par tiem, kas vēl ir ceļā uz savu tautas tērpu! Būs iespēja virtuāli pielaikot kādu no mākslinieces Agritas Krieviņas radītajiem tautas tērpiem Facebook un Instagram filtru veidolā. Ikviens tiek lūgts piedalīties virtuālajā gājienā, publicējot bildes arī virtuālajos tautas tērpos 4.maijā.

No 04.05. līdz 09.05.2021 piedāvājam arī iespēju izstaigāt interaktīvi izzinošu pastaigu, atmiņu taku Vecumnieku ietvaros. Atmiņu takā būs iespēja gan ieraudzīt pagājušo gadu 4.maija svinību foto, gan ieklausīties cilvēku stāstos, kuri paši ir piedzīvojuši šos notikumus. Viss, kas Tev ir nepieciešams ir viedtālrunis ar QR kodu skeneri, lielisks garastāvoklis un vēlme izzināt. Atmiņu takas norādes varat iegūt pie apaļā afišu staba, kurš atrodas pie Vecumnieku tautas nama. Maršrutā atradīsiet vairākus QR kodus. Noskenējiet šo kodu un tas Jums atskaņos audioierakstu, kura laikā Jums pastāstīs par 1990.gada 4.maija notikumiem no mūsu līdzcilvēku skatupunkta.

4.maijā, pie Vecumnieku tautas nama, 12:00 būs dzirdama izšķirošās balsu skaitīšanas audioieraksts, kuru pavadīs arī mūsu līdzcilvēku stāsti par tās dienas notikumiem.

Kā jau ierasts Vecumnieku tautas nama priekšu rotās skaisti klāts baltais galdauts, kurš simbolizēs mūsu vēlmi svinēt šos svētkus, un godinātu mūsu tautas trešo atmodas laiku. Par šo skaisto noformējumu parūpēsies Vecumnieku tautas nama floristikas studijas dalībnieces un studijas vadītāja Līga Lauriņa. Iesakām arī Jums, savās mājās – vienas mājsaimniecības ietvaros, klāt šo balto galdautu ceļot uz tā savas dzimtas, ģimenes vērtības, lai svinētu mūsu valsts, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu.

Būsim piesardzīgi un atbildīgi, bet nezaudēsim optimismu!
Vecumnieku novada dome aicina iedzīvotājus ievērot visus valstī noteiktos aizliegumus un būt piesardzīgiem!

Vecumnieku tautas nama kolektīvs

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933