Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku novada sportists veiksmīgi startē Eiropas čempionātā svarbumbu celšanā

No šā gada 27. līdz 30.maijam Krievijas pilsētā Kazaņā notika Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā, kurā piedalījās arī Latvijas izlase, kurai komandu kopvērtējumā izdevās izcīnīt otro vietu profesionāļu grupā un arī kļūt par otro veterānu grupā.

Individuāli starp profesionāļiem (ar 32 kg svarbumbam) Māris Rubulis (Viļāni) un Edgars Getmančuks (Vecumnieki) palika ceturtie savās disciplīnās uzreiz aiz spēcīgajiem Krievijas sportistiem. Komandu stafetē viņiem pievienojās Vasilijs Ginko (Ventspils) un šeit mūsu sportistiem izdevās izcīnīt bronzu.

Veterānu grupā pie medaļām tika Vasilijs Giņko un Jurijs Kopasovs (Daugavpils), savās vecuma grupās viņiem ir otrās vietas. Komandu stafetē veterāniem M.Rubulis, V.Giņko un J.Kopasovs ieguva otro vietu.

Paralēli Eiropas čempionātam norisinājās arī Eiropas spēles svarbumbu celšanās, kur pirmo vietu izcīnīja E.Getmančuks grūšanas vingrinājumā ar 40 kg svarbumbu.

Šo sacensību tiesnešu komisijā no Latvijas piedalījās arī Irina Kokina (Daugavpils), kas saņēmusi Starptautiskās kategorijas tiesneses kvalifikāciju.

Paldies visiem sportistiem kas neskatoties uz pandēmijas laiku atrada kuri atrada spēku trenēties un ziedoja sevi sportam.

Paldies LSFP, Viļānu novada domei, Vecumnieku novada domei, Ventspils pilsētas domei par sportistu atbalstu un finansējumu, par apstākļu radīšanu sacensību sagatavošanai šajā grūtajā laikā.

Māris Rubulis
Latvijas Svarbumbu Celšanas Asociācijas
valdes priekšsēdētājs

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933