Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku novada apļveida maršruts

Vecumnieku Tūrisma Informācijas punkts iesoļo vasarā ar jaunu apļveida maršrutu “Skaistkalne – Kurmene – Valle – Bārbele”, piedāvājot ceļotājiem piestāt mūsu novada četros pagastos!

Izstrādātais produkts ir vienas līdz divu dienu izzinošs maršruts, lai iepazītu četrus pagastus ar krāšņām baznīcām, dabas un kultūrvēsturisko mantojumu, izbaudītu vietējo saimnieku sniegtos pakalpojumus un vienkārši atpūstos uz riteņiem, ūdeņiem vai pastaigājoties!

Maršruts piedāvā piestāt 26 apskates vietās, - gan dabas objektos, gan izziņas un atpūtas vietās, tāpat arī pie saimniekiem, kur vizīte noteikti jāpiesaka un jāsaskaņo iepriekš.

Tā kā maršruts ietver arī laivotāju iecienīto Mēmeles marķēto Leišmalītes ūdenstūrisma ceļu, iepriekš sazinoties ar kādu no bukletā norādītajiem laivu nomas pakalpojumu sniedzējiem, iespējams noorganizēt laivu nomu, nakšņošanu upes malā u.c. pakalpojumus. Laivošanas maršruts Leišmalīte ir marķēts ar 14 piestātnēm, un zinātāji teic, ka tā pilna laivošana rēķināma uz apmēram 2 dienām 40 km garumā. Bet - ar laivu nomas pakalpojumu sniedzējiem iespējams vienoties par dažādiem laivošanas maršruta garumiem, saskaņojot vēlmes un kopīgi izlemjot, no kuras pieturvietas sākt un kurā piestātnē laivošanas piedzīvojumu beigt.

Maršruta digitālais buklets lejupielādējams ŠEIT.

Sīkāks marķētā laivošanas maršruta un tūrisma ceļa Leišmalīte apraksts ŠEIT.

Sīkāk par tūrisma piedāvājumu novadā lasi ŠEIT.

Brauc ciemos un jūties labi!

Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus, masku lietošanas un distancēšanās prasības, lai mazinātu Covid-19 izplatības riskus.

Aira Odinga (Vecumnieku TIP)

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933