Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Noslēdzies otrais biznesa ideju konkursa „Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2021” pieteikumu termiņš

2021.gada 31.maijā noslēdzās otrais biznesa ideju konkursa “Esi uzņēmējs Vecumnieku novadā 2021” pieteikumu iesniegšanas termiņš. Šā gada 9.jūnijā konkursa vērtēšanas komisija tikās ar četriem konkursa pretendentiem. Tikšanās tika organizēta attālināti tiešsaistes platformā, lai detalizētāk uzzinātu par katra pretendenta pieteikto biznesa ideju un izvērtētu atbilstoši konkursa nolikuma nosacījumiem. Vērtēšanas komisijas lēmuma rezultātā, atbalstu finansējuma saņemšanai saņēma divi uzņēmēji.

Atbalsts 750,00 EUR apmērā tiks piešķirts IK “ALDESIGN rokdarbnīca”, kuru pārstāv Kristīna Alde. IK ALDESIGN rokdarbnīca atrodas Bauskas ielā 16, Vecumniekos. Veikalā tiek tirgoti rokdarbiem paredzēti izejmateriāli, sagataves, gatavie izstrādājumi un citas preces. Lai paplašinātu piedāvāto pakalpojumu un produktu klāstu, projekta ietvaros paredzēts iegādāties termospiedi un sublimācijas printeri audumu un dažādu priekšmetu apdrukai. Piedāvātais pakalpojums nodrošinās iespēju Vecumniekos pasūtīt apģērbus un aksesuārus ar individuālu apdruku.

1500,00 EUR lielu atbalstu varēs saņemt Sanda Baturoviča, kuras saimnieciskā darbība ir saistīta ar konditorejas un miltu izstrādājumu ražošanu un tirdzniecību. Sanda ar piešķirto finansiālo atbalstu iecerējusi iegādāties virtuves aprīkojumu – gāzes plīti ar cepeškrāsni, virtuves svarus un virtuves kombaina komplektu, darba galdus. Ražošana tiks nodrošināta Vallē. Sandas gatavotās kūkas, tortes, ruletes un pīrādziņus iecienījuši vietējie iedzīvotāji Vallē, taču nākotnē plānots savus gardumus piedāvāt plašākam klientu lokam ārpus Valles pagasta robežām.

Šī gada biznesa ideju konkurss ir veiksmīgi noslēdzies, kopumā abos pieteikumu iesniegšanas termiņos tika saņemti 12 pieteikumi, ar vērtēšanas komisiju tikās 10 pretendenti, no tiem atbalstu saņēma 6 uzņēmēji. Konkursa īstenošanai kopējais piešķirtais finansējums bija 7000,00 EUR no pašvaldības budžeta līdzekļiem. Konkursa ietvaros piešķirtais atbalsts konkursa uzvarētājiem ir 6000,00 EUR.

 

Sagatavoja: Alīna Žukauska,
Vecumnieku novada domes
Attīstības – plānošanas nodaļas
projektu koordinatore
Tālr. 63920596;
e-pasts:

 

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933