Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

„Veselības centru apvienība” Vecumniekos nodrošinās vakcināciju pret COVID-19

Svētdien, 20. jūnijā “Veselības centru apvienības” (VCA) mediķi laikā no 9.00 līdz 14.00 aicina iedzīvotājus izmantot iespēju vakcinēties Vecumniekos.

Vakcinēties pēc brīvās rindas principa bez iepriekšēja pieraksta aicināts ikviens iedzīvotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Vakcinācija notiks laikā no plkst. 9.00 līdz plkst. 14.00. Mediķu brigāde strādās ar COVID-19 Vaccine Janssen vakcīnu.
„Mēs VCA saskatām, ka varam rast dažādas iespējas, lai ērti un ar mazāku enerģijas un laika patēriņu Latvijas iedzīvotāji dažādos reģionos pēc iespējas ātrāk varētu saņemt vakcīnu. Tādēļ arī šajā svētdienā būsim kopā ar Vecumnieku iedzīvotājiem,” gatavojoties izbraukuma vakcinācijai Vecumniekos teic VCA „Vesels” direktore Oksana Ivanova.

VCA pašlaik ir jaudīgākais vakcinētājs Latvijā. VCA turpina darbu gan masu vakcinācijas punktos, gan arī VCA poliklīnikās un izbraukumos visā Latvijā. Papildu informāciju par vakcinācijas iespējām ikviens interesents var uzzināt vienotajā vakcinācijas sistēmā www.manavakcina.lv

Vairāk informācijas: Līga Ribkinska T. +371 22302996;

AS "Veselības centru apvienība" ir viens no Latvijas uzņēmumu grupas "Repharm" uzņēmumiem, kas 12 poliklīnikās un 5 doktorātos Latvijā dažāda vecuma pacientiem nodrošina plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus. Īpaši plašu uz pacienta vajadzībām vērstu savstarpēji saistītu medicīnisko pakalpojumu klāstu uzņēmums var nodrošināt, pateicoties tam, ka grupā ietilpst arī akciju sabiedrība "Sentor farm aptiekas" (zīmols "Mēness aptieka"), SIA "Centrālā laboratorija", AS „Rīgas Farmaceitiskā fabrika”.

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933