Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku pusē viesojās Igaunijas laikraksta "Postimees" žurnālists

13. un 14. jūlijā Bauskas novadu apmeklēja Lietuvas un Igaunijas žurnālisti. Vizīti organizē LIAA Tūrisma departaments, bet programmu sastādīja un aktivitāti koordinēja biedrība "Zemgales Tūrisma asociācija" (TravelZemgale) sadarbībā ar Bauskas TIC un Vecumnieku TIP.

13. jūlijā Bauskas un Rundāles pusē viesojās portāla Delfi.lt žurnālisti. Vizītes laikā viņi apmeklēja atpūtas kompleksu "Miķelis", Bauskas pili, Rundāles ūdensdzirnavu muzeju, restorānu "Rezidence", kurā tika prezentēts jauna tūrisma produkts - "Celmu" sieri un "Dūmiņas vīni" degustācija, pēc tam žurnālisti devās Liepājas virzienā.

14. jūlijā Vecumnieku pusē viesojās Igaunijas laikraksta "Postimees" žurnālists. Vizītes laikā viņš apmeklēja kokamatnieka Audzijoņa "Jūras" sētu Vecumniekos, brīvdabas muzeju "Ausekļu dzirnavas" un Kurmenes baznīcu un muižu, pēc tam žurnālists devās uz Sēliju.

Tā kā šie žurnālisti Latvijā viesojas bieži, LIAA programmā no piedāvātā objektu saraksta iekļāva jaunus piedāvājumus un objektus, kuros minētie žurnālisti nebija viesojušies. Abas žurnālistu komandas Latvijā uzturēsies nedēļu, lai pēcāk redzēto atspoguļotu savos medijos.

 

Informāciju sagatavoja:
Inese Turkupole-Zilpure
Bauskas TIC vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933