Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicinām pieteikties bezmaksas nometnei “Aktīvais novadnieks”

Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) ietvaros no 7.augusta - 11.augustam tiek rīkota bezmaksas diennakts nometne “Aktīvais novadnieks”. Nometnes dalībnieki – bērni un jaunieši vecumā no 11 -18 gadiem, t.sk., no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Diennakts nometnes mērķis: veicināt zināšanas par veselīgu dzīvesveidu, izpratni par veselīgu uzturu, attīstīt fiziskās prasmes, uzlabot psihisko veselību, kā arī sekmēt bērnu vispusīgas personības veidošanos.

Dalībnieku skaits nometnē – 30 personas vai atbilstoši tā brīža epidemioloģiskajai situācijai valstī. Pieteikšanās uz nometnei notiek elektroniski, sūtot bērna vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un datumu, vecāka vai likumiskā pārstāvja kontaktus (tālruni un e-pastu) uz e-pastu Dalībnieki nometnei tiks reģistrēti rindas kārtībā (ne vairāk kā 30 personas). Pieteikšanās nometnei tiek organizēta līdz 1.augustam. Pieteikšanos nometnei slēdz, ja ir sasniegts noteiktais nometnes dalībnieku skaits. Sapulce par nometnes organizatoriskajiem jautājumiem ar bērnu vecākiem vai likumiskajiem pārstāvjiem, tiks organizēta 2.augustā, plkst.19:00 Vecumnieku pagasta estrādē.

Nometņu organizēšanu nodrošinās biedrība “Odikozāra”, pakalpojuma sniedzējs tika izraudzīts veicot cenu salīdzināšanu – tirgus izpēti. Nometne notiks Vecumnieku pagastā viesu namā “Satekas”.

Atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, nometņu darbībā būs jāievēro vairāki ierobežojumi. Nometnēs varēs piedalīties bērni, kuriem pēdējo 48 stundu laikā pirms nometnes sākuma būs veikts Covid-19 tests un tas būs negatīvs. SARS-CoV-19 analīžu nodošana notiks organizēti 4.augustā Vecumnieku veselības centrā. Siekalu tests, noslēdzot līgumu ar nometnes organizatoru biedrību “Odikozāra”, būs bezmaksas. Vecākiem jāorganizē bērna aizvešana uz/no testēšanas vietu Vecumnieku veselības centru.

Sīkā informācija pieejama zvanot pa tālruni 63920596.

Dace Šileika
Attīstības plānošanas nodaļas
vadītāja – projektu vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933