Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Sveikti uzņēmēju konkursa dalībnieki

2020.gada janvārī Vecumnieku novada dome izsludināja konkursu „Vecumnieku novada uzņēmēju gada balva”, kurā tika pieteikti uzņēmumi, kas iepriekšējā kalendārajā gadā (2019.gadā) savā jomā bija labākie un veiksmīgākie, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību un veicinot uzņēmēju pazīstamību.

Konkursā piedalījās 12 uzņēmēji, kuri izvirzīti 6 dažādās nominācijās.

Visplašāk pārstāvētā nominācija ir „Gada pakalpojumu sniedzējs” – uz galveno balvu šajā nominācijā pretendēja 4 nominanti. Nominācijās “Čaklās rokas”, “Gada darba devējs” un “Gada ražotājs” piedalījās katrā pa diviem pretendentiem, savukārt nominācijās “Gada lauksaimnieks” un “Gada labdaris” piedalījās katrā pa vienam dalībniekam. Marta sākumā konkursa vērtēšanas komisija tikās ar visiem konkursa dalībniekiem, lai izzinātu katra uzņēmēja darba specifiku un uzklausītu pieredzes stāstus. Vērtēšanas rezultātus bija paredzēts izziņot konkursa noslēguma pasākumā.

Konkursa noslēguma svinīgo pasākumu bija plānots rīkot 2020.gada 20.martā, taču tas tika atcelts valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ, lai mazinātu Covid-19 infekcijas izplatību Latvijā. Atkārtoti uzņēmējus sveikt bija plānots 2020.gada 23.oktobrī, taču arī šoreiz, lai mazinātu vīrusa izplatību, valstī tika izsludināti ierobežojumi pasākumu rīkošanai iekštelpās, līdz ar to pasākums atkal tika atcelts.

Šā gada 16.septembrī konkursa dalībnieki tika uzaicināti uz individuālu tikšanos ar Vecumnieku novada domes izpilddirektori, lai saņemtu pateicību gan par dalību konkursā gan savu ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstības veicināšanā. Īsā, bet ļoti sirsnīgā tikšanās notika Vecumnieku tautas namā, kur katru konkursa dalībnieku sveica un izteica pateicību par čaklo darbu un novada vārda nešanu plašāk citos novados vai pat ārpus valsts robežām. Mēs lepojamies ar saviem uzņēmējiem, jo uzņēmums nav tikai nosaukums un peļņas rādītāji - aiz tā stāv cilvēki, personības, ģimenes, draugi, kas palīdz ikdienā, piedalās sabiedriskos notikumos, uzsmaida, atbalsta un uzmundrina - ar viņiem lepojamies!

Uz sveikšanu dažādu apstākļu dēļ nevarēja ierasties nominācijas “Čaklās rokas” pretendente SIA “PINU” vadītāja Baiba Tērauda un nominācijas “Gada ražotājs” pretendente IK “Grauds ar dvēseli” vadītājas Santa Āmane un Inta Silava. Viņām pateicības tiks nodotas, personīgi vienojoties par tikšanās laiku un vietu.

Pateicību saņēma nominācijas “Gada pakalpojumu sniedzējs” nominanti SIA “Drava 85” saimniece Rita Drava, ZS “Vītoli” (krodziņš “Pie lielās karotes”) īpašniece Ligita Janēvica Rozenberga un biedrības “Pīlādzis, Tehnisko sporta veidu klubs” vadītājs Ēriks Pīlādzis. Galveno balvu šajā nominācijā saņēma biedrības “7 maņas” un SIA “Rolial-W” vadītāja Līva Vecvanaga.

Galveno balvu nominācijā “Čaklās rokas” saņēma IK “ALDESIGN rokdarbnīca” īpašniece Kristīna Alde, savukārt nominācijā “Gada ražotājs” uzvarētājs ir Māris Lasmanis un Inese Gulbe-Lasmane (Roņuku olas).

SIA “Pienjāņi” pārstāve Inese Skrēbena saņēma pateicību par dalību konkursā nominācijā “Gada darba devējs”, savukārt galveno balvu šajā nominācijā jau otro reizi saņēma SIA “Florabalt SIA” vadītājs Gunārs Cankalis. ZS “Bogdani” saimnieki Zigmunds un Daiga Alekšūni saņēma galveno balvu nominācijā “Gada lauksaimnieks”, savukārt Andrejs Rūtiņš Rūtenbergs tika sveikts saņemot galveno balvu nominācijā “Gada labdaris”.

FOTO GALERIJA

 

Alīna Žukauska
Bauskas novada pašvaldības iestādes “Vecumnieku novada dome”
Attīstības plānošanas nodaļas projektu koordinatore

 

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933