Youtube

Facebook

Instagram

Sportistu starti ,,Kokneses kauss 2021” sacensībās

Sestdien, 25. septembrī, Koknesē notika tradicionālās rudens sacensības mešanu disciplīnās jauniešiem „Kokneses kauss 2021”. Vecumnieku novada domes Sporta skolas vieglatlēti sacensībās startēja trijās vecuma grupās – U18,U16 un U14, savu prasmi rādot šķēpa mešanā, diska mešanā un lodes grūšanā.

Godalgotas vietas ieguva trenera Raivja Melgaiļa audzēkņi. Diska mešanā 1.vietu U14 grupā zēniem izcīnīja Edvarts Igaunis aizmetot disku 40.75m tālu, lodes grūšanā 2.vietu ieguva Edvarts, ar rezultātu 12.38m.
Meiteņu konkurencē diska mešanā U14 grupā 3.vietā ierindojās Juliannai Beznosenko, ar rezultātu 24.21m.

Vecumnieku sportistu uzrādītie rezultāti priekšsacīkstēs devu iespēju turpināt sacensības finālmetienos. U14 grupā šķēpa mešanā Edgaram Kļaviņam, Edvartam Igaunim un Ernestam Lešinskim.

Diska mešanā Kārlim Škrjabam un Edgaram Kļaviņam. Kārlis Škrjaba iekļuva arī lodes grūšanas finālā.

U14 grupā zēniem lodes grūšanā un diska mešanā startēja arī Aleksis Brolišs, meiteņu U14 grupā lodes grūšanā un šķēpa mešanā Sāra Paula Miķelsone.

U16 grupā visas trijās mešanas disciplīnās finālā vietu izcīnīja Toms Eriņš. Ingus Porietis Vecumnieku sporta skolu pārstāvēja U18grupā startējot lodes grūšanā un diska mešanā.

Paldies sportistiem par startiem un veiksmi nākamajās šīs sezonas sacensībās.