Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku vidusskolas 2. klases skolnieks Matīss Apsīts Pro-Kart gada kopvērtējumā ieguvis 2. vietu

Septembra izskaņā tika noslēgta 2021. gada kartinga sezona. Īpaši sekmīga un panākumiem bagāta tā izvērtās Vecumnieku vidusskolas 2. klases skolniekam Matīsam Apsītim, jo katrā no Pro-Kart kausa sacensību posmiem, Matīss izcīnīja godalgotas vietas.

Smiltenes posmā trasē cīņas noritēja īpaši smagos apstākļos – visu sacensību laikā termometra stabiņš ēnā stabili turējās virs +33C, bet trasē un kartingā ar ekipējumu pat vēl vairāk. Matīss apliecināja izturību un cīņas sparu, izcīnot godalgoto 2. vietu. Panākumu Matīss nostiprināja arī Madonas posmā, atkārtoti izcīnot 2. vietu. Pēdējā Pro-Kart sacensību posmā Jelgavā, trasē Rullītis, cīņa risinājās ne tikai ar konkurentiem, bet arī ar nepastāvīgiem un strauji mainīgiem laika apstākļiem, kas radīja papildus izaicinājumus – pāris minūtes pirms starta pieņemt lēmumu - ar kādām riepām – lietus vai “slikiem”, kartingam izbraukt trasē. Spraigā un saspringtā cīņā Matīss ieguva 3. vietu.

Rezultātā Matīss Apsīts ar savu stabilo sniegumu 2021. gada sezonā Pro-Kart kausa sacensībās Micro Max klasē kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu!

Informāciju sagatavoja:
Aiva Apsīte

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933