Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Bauskas novada pašvaldības iestādes darbu turpinās drošajā režīmā

No pirmdienas, 11. oktobra, Latvijā uz trim mēnešiem izsludina ārkārtējo situāciju, lai apstādinātu Covid-19 infekcijas izplatības ātrumu, nepārslogotu veselības aprūpi un glābtu iespējami vairāk cilvēku dzīvības. Tuvākajās dienās un nedēļās izšķiroši svarīga ir ikviena Latvijas iedzīvotāja izlēmīga un atbildīga rīcība, ievērojot valstī noteiktos pastiprinātās drošības pasākumus.

Ievērojot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 720, Bauskas novada pašvaldības iestāde "Vecumnieku novada dome" un pagastu pārvaldes (izņemot MK rīkojumā Nr. 720 un MK noteikumos Nr. 662 noteiktās prasības atsevišķām nozarēm - bibliotēkas, izglītības iestādes, veselības aprūpes iestādes u.c.) pakalpojumus līdz 11.01.2022. sniegts tikai drošajā vidē, kas nozīme: 

  • klātienes pakalpojumi tiek sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta;
  • klātienes pakalpojumus sniedz tikai tiem apmeklētājiem, kuriem ir derīgs Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;
  • klātienes pakalpojumus sniedz tikai tie darbinieki, kuriem ir derīgs Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Visai sabiedrībai pakalpojumi tiek sniegti attālināti (telefoniski, elektroniski), kā arī izmantojot iestāžu pastkastes.

Bauskas novada pašvaldības iestādes "Vecumnieku novada dome" kontakti ŠEIT.

Pagastu pārvaldes kontakti ŠEIT.

Detalizēta informācija par katras iestādes darbu sekos. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājas lapā un sociālajos tīklos.

Gija Spula
Bauskas novada pašvaldības iestādes "Vecumnieku novada dome"
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933