Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Pašvaldības iestādes darbu turpina drošajā režīmā

No pirmdienas, 11. oktobra, Latvijā ir izsludināta ārkārtējā situācija, lai apstādinātu Covid-19 infekcijas izplatības ātrumu, nepārslogotu veselības aprūpi un glābtu iespējami vairāk cilvēku dzīvības. Tuvākajās dienās un nedēļās izšķiroši svarīga ir ikviena Latvijas iedzīvotāja izlēmīga un atbildīga rīcība, ievērojot valstī noteiktos pastiprinātās drošības pasākumus.

Ievērojot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 720, Bauskas novada pašvaldības iestāde "Vecumnieku apvienības pārvalde" un pagastu nodaļas (izņemot MK rīkojumā Nr. 720 un MK noteikumos Nr. 662 noteiktās prasības atsevišķām nozarēm - bibliotēkas, izglītības iestādes, veselības aprūpes iestādes u.c.) pakalpojumus līdz 28.02.2022. sniegts tikai drošajā vidē, kas nozīme: 

  • klātienes pakalpojumi tiek sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta;
  • klātienes pakalpojumus sniedz tikai tiem apmeklētājiem, kuriem ir derīgs Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;
  • klātienes pakalpojumus sniedz tikai tie darbinieki, kuriem ir derīgs Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Visai sabiedrībai pakalpojumi tiek sniegti attālināti (telefoniski, elektroniski), kā arī izmantojot iestāžu pastkastes.

Vecumnieku apvienības pārvaldes kontakti ŠEIT.

Pagastu nodaļas kontakti ŠEIT.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai pašvaldības mājas lapā un sociālajos tīklos.

Gija Spula
sabiedrisko attiecību speciāliste

Atjaunināts: 11.01.2022.

 

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts: vecumnieki@vecumnieki.lv
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933