Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku veselības centrā turpina nodrošināt visus ambulatoros pakalpojumus

Kā jau mēs visi zinām, tad no 21.oktobra valstī ir ieviesti īpaši piesardzības pasākumi, lai mazinātu Covid-19 izplatību. Šajā laikā ir aizliegts apmeklēt daudz un dažādus pakalpojumus, tirdzniecības un izklaides vietas. Taču jāņem vērā, ka ir pakalpojumi, kurus atlikt nevar. Kā viens no šādiem ir medicīnisko pakalpojumu saņemšana.

Vēlos informēt, ka Vecumnieku veselības centrā (turpmāk VVC) dotajā brīdī ir pieejami visi ambulatorie pakalpojumi:

  • Ginekologs- dzemdību speciālists, ginekoloģiskā ultrasonogrāfijā;
  • Rentgenoloģiskie izmeklējumi;
  • Ultrasonogrāfija;
  • Laboratoriskie izmeklējumi.

Lai saņemtu pakalpojumu (izņemot laboratoriskos izmeklējumus) ir jāpierakstās uz konkrētu laiku. Lūdzam veselības centrā neierasties ātrāk kā 5 minūtes pirms izmeklējuma vai konsultācijas, lai nerastos situācija, ka cilvēku uzgaidāmajā telpā ir vairāk, kā to pieļauj epidemioloģiskie ierobežojumi. Tā pat vēršu uzmanību uz to, ka ierodoties VVC ir jālieto sejas aizsargmaska, turklāt, lūdzam to lietot pareizi - nosedzot gan degunu, gan muti. Atrodoties VVC telpās, dezinficējiet rokas, vietās, kur tas ir iespējams, kā arī ieturat vismaz 2m distanci no pārējiem apmeklētājiem.

Atgādinu, ka VVC aizliegts ierasties, ja Jums ir elpceļu saslimšanas, paaugstināta temperatūra, klepus vai līdzīgi simptomi, kas var būt Covid-19 saslimšanas gadījumā. Ja esat veicis pierakstu pie speciālista, bet ierasties nevarat, lūdzam atcelt vizīti, zvanot uz reģistratūru - 63976126. Pie mums ir iespējams veikt Covid-19 analīzes tikai tiem klientiem, kuriem nav simptomu, respektīvi, ja testa rezultāti ir nepieciešami ceļošanai, ejot uz operāciju vai izmeklējumu citā ārstniecības iestādē, kā arī siekalu testus, ko prasa darba devējs.

Informēju, ka nākošās nedēļas laikā ir organizēta izbraukumu vakcinācija pagastos. 27.oktobrī- Bārbelē, Skaistkalnē, Kurmenē, 28.oktobrī Vallē, Misā un Stelpē. Vakcināciju nodrošina AS “Veselības centru apvienība” sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību.

Tā pat, lūgums no ģimenes ārstiem, iespēju robežās saņemt konsultācijas attālināti.

Šis laiks nevienam Latvijas iedzīvotājam nav viegls, mums ir jāsaskaras ar ļoti daudz aizliegumiem un ierobežojumiem, mūsu sociālā dzīve ir apstājusies. Šajā laikā aicinu iedzīvotājus būt saprotošiem, es un pārējie VVC darbinieki iedziļinās katra cilvēka vajadzībās, mēs cenšamies nākt pretī un rast risinājumus, lai Jums nebūtu jādodas uz tālākām pilsētām saņemt pakalpojumus, visvairāk šis attiecas uz laboratoriskajiem izmeklējumiem. Tomēr, lūdzu cilvēkus neļauties negatīvām emocijām, saglabāt mieru un cieņu vienam pret otru, jo paceļot balsi vai pārmetot mūsu darbiniekiem, risinājums netiks atrasts, kā arī tas nepaātrinās pakalpojuma saņemšanu! Arī man, kā iestādes vadītājai, ir svarīga manu darbinieku drošība, lai saglabātu pakalpojumu nepārtrauktību, tāpēc esiet atbildīgi, neapmeklējiet nedz VVC, nedz citas iestādes, ja Jums ir Covid-19 simptomi!

Nezaudēsim cilvēcību šajā grūtajā laikā! Izturību un labu veselību ikvienam!

Uz tikšanos Vecumnieku veselības centrā!

Bauskas novada pašvaldības iestādes
“Vecumnieku veselības centrs”
vadītāja Līva Vecvanaga

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933