Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicina pieteikt dalību LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumam

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumam, kas tiek organizēts partnerībā ar SIA Factris un notiks 15. decembrī tiešsaites platformā Zoom, no plkst. 13.00 līdz 15.30.

Jau vairāk kā gadu dzīvojam “new normal” realitātē, kas strauji mainījusi ierasto lietu kārtību. Vai jauns gads nes līdzi jaunas iespējas? Par to diskutēs Zemgales Biznesa dienā, liekot akcentu uz finanšu instrumentu pieejamību un valsts atbalsta programmām eksportspējas veicināšanai.

LTRK Zemgales biznesa kluba pasākumā par jauniem finanšu instrumentiem uzņēmumu izaugsmei 2022. gadā stāstīs finanšu institūcijas ALTUM valdes loceklis Jēkabs Krieviņš, norādot : “Nākamajā gadā ALTUM uzsāks jaunas valsts atbalsta programmas uzņēmējiem, kas būs mērķētas uz digitalizāciju un energoefektivitātes uzlabošanu. Šos redzam kā divus ļoti svarīgus uzņēmumu darbības aspektus, turklāt energoefektivitātes programma būs arī nozīmīgs instruments, lai palīdzētu uzņēmumiem piemēroties klimata pārmaiņu mazināšanas prasībām. Tāpat pasākumā pārrunāsim valsts atbalsta programmas mājokļu pieejamības veicināšanai.”

Savukārt LIAA direktora vietniece eksporta jautājumos Iveta Strupkāja informēs par valsts atbalstu eksportspējas veicināšanai. “Viens no valsts stratēģiskajiem mērķiem ir dubultot eksporta apmēru līdz 2027. gadam, sasniedzot 27 miljardu apgrozījumu ārējā tirdzniecībā. To nebūs iespējams paveikt, strādājot pa vecam, tādēļ valsts atbalsta instrumentus galvenokārt virzīsim tām nozarēm, kuras spēj radīt produktus ar augstāku pievienot vērtību. Mēs jau šobrīd redzam, ka konkurētspējīgāki ir tie uzņēmumi, kuri digitalizē un automatizē savu biznesu. Latvijas bankas un Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) kopīgi veiktais pētījums apliecina, ka eksportā vismaz par 30% noturīgāki ir tie uzņēmumi, kuri izmanto valsts vai ES atbalstu ražošanas modernizācijai un savas produkcijas vai pakalpojumu virzīšanai ārvalstu tirgos”, saka I. Strupkāja.

Par alternatīvo finansējumu 2022. gadā runās SIA Factris Latvija izpilddirektors Kaspars Barons. LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris klātesošos informēs par LTRK aktualitātēm.

Pasākuma noslēgumā notiks diskusija: “Jauns gads = jaunas iespējas”?, kurā dalību ņems finanšu institūcijas ALTUM valdes loceklis Jēkabs Krieviņš, Factris Latvija izpilddirektors Kaspars Barons, LIAA Direktora vietniece eksporta jautājumos Iveta Strupkāja , SIA Purenn Group direktors Rolands Lazdiņš un SIA Dižmežs valdes priekšsēdētājs Gunārs Mitris.

Dalība Biznesa dienas pasākumā ir bezmaksas un tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. Pasākumā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs!

Reģistrācija: https://ieej.lv/2GE2F

Papildus informācija: I Tel. 28646086 (Baiba)

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80. gadu!

INESE RAIBA
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933