Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Jaunos uzņēmējus aicina uz tiešsaistes pieredzes pasākumu LŪST VAI PLĪST

20. janvārī plkst. 15.00 tiešsaistē (ZOOM) notiks iedvesmas pasākums “LŪST VAI PLĪST” jaunajiem uzņēmējiem un citiem interesentiem. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) LIAA Jelgavas biznesa inkubators aicina biznesa ideju autorus un citus interesentus uz pieredzes pasākumu, kurā ražošanas uzņēmēji dalīsies ar neveiksmes piemēriem, kas iedvesmojuši augt un attīstīties.

“Uzņēmēju dalīšanās ar pieredzi, jo īpaši ar neveiksmes stāstiem, ir iespēja jaunajiem biznesa ideju autoriem mācīties no citu kļūdām un gūt iedvesmu no tā, kā uzņēmēji tikuši galā ar izaicinājumiem. Tā ir iespēja nepieļaut tās pašas kļūdas vai laikus jau tām sagatavoties un apzināties nepieciešamos risinājumus. Darbā ar uzņēmējiem redzam, ka kļūdas, izaicinājumi atkārtojas gan līdzīgos, gan dažādu nozaru uzņēmumos. Tāpēc ir tik būtiski, ka uzņēmēji ir gatavi šo pieredzi atklāt, savukārt jaunajiem atliek vien ieteikumus likt aiz auss un apzināties nepieciešamo rīcību pie līdzīgām situācijām. Šajā “LŪST VAI PLĪST” pasākumā uzsvars tiks likts uz komandu un sadarbības izveidi, lai iedvesmotu tos, kuri savu ideju auklē ilgstoši vieni, baidoties ar to dalīties, neveidojot komandas vai izdevīgas sadarbības. Ceram, ka pieredzes stāsti veidos izpratni par to, ka veiksmīgu uzņēmumu nevar attīstīt vienpersoniski un neveidojot sadarbību ar citiem uzņēmumiem,” aicina LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītāja Agnese Oļševska.

Ar savu uzņēmējdarbības pieredzi dalīsies uzņēmējs un zīmola “D`tea” radītājs Rolands Briņķis (SIA “Dabas Dots”), kurš atklās, ka nav jābaidās ražot citiem, lai palielinātu uzņēmuma jaudu; Evija Ridere un Sabīne Baumane no zīmola “La La La Design” ar iedvesmas stāstu par komandas izveidi un kā rīkoties, kad uzņēmuma biznesa ideja ir tikusi nozagta. Savukārt Ilva Kavicka no uzņēmuma “Positive Foods” (zīmols “Abra”) dalīsies ar veiksmes stāstu par uzņēmuma izaugsmi, kas izdevies, pateicoties divu zīmolu apvienošanai.

Uz pasākumu “LŪST VAI PLĪST” aicināti gan jaunie uzņēmēji un biznesa ideju autori, gan arī citi interesenti – studenti, skolēni un citi. Pasākums notiks tiešsaistē (ZOOM) 20. janvārī no plkst. 15.00 līdz 17.00. Lai saņemtu tiešsaistes saiti, jāveic reģistrācija šeit.

LIAA biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību. LIAA biznesa inkubatorus finansē Latvijas Republika un Eiropas Savienība Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektā "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

 

Papildu informācija:
Renāte Bērante
Vecākā projektu vadītāja
LIAA Jelgavas biznesa inkubators
e-pasts:
tālrunis: +371 28661058

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933