Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Meteņdienas zeķīšu gājiens

Nu jau otro gadu, tradicionālā Meteņdienas gājiena vietā, norisināsies virtuālais gājiens.

Pagājušajā gadā kopīgi veidojām “CIMDIŅU GĀJIENU” ar kura palīdzību veiksmīgi nokļuvām Meteņu kalnā pie Vecumnieku Jaunā ezera. Šogad cimdiņu vietā tās ir zeķītes, kuras mūs tik pat veiksmīgi aizvedīs līdz Meteņkalnam atklājot savu rakstaino burvību, jo kā tautā runā – nav nekā svarīgāka par siltām kājām.

Kā jau mēs zinām, neatņemama Meteņu sastāvdaļa ir otrādāk izgriezts apģērbs, kurš sevī ietver arī zeķes. Lai atklātu mūsu tautas rakstaino burvību un to vērtību, kura tiek ieadīta katrā zeķītē caur latvju rakstu zīmēm mēs aicinām iesūtīt savu zeķīšu bildes piedaloties virtuālajā “ZEĶĪŠU GĀJIENĀ”, kur viena no zeķītēm ir otrādāk vērsta atklājot tās slēpto burvību.

Katram iesūtītajam zeķu pārītim klāt jāpieraksta arī to izmērs CM sasummējot abas zeķes kopā, lai mēs varētu pēcāk tos saskaitīt un zināt, cik tālu uz priekšu esam tikuši, jo no Vecumnieku centra līdz Meteņkalnam ir apmēram 1 KM, taču vidējais zeķu pāra garums pieaugušam cilvēkam ir apmēram 75CM, kas nozīmē to, ka kopā mums ir nepieciešami 1334 zeķīšu pāri.

Iesūtīt var neierobežotu skaitu zeķu pāru foto līdz 11.02.2022 uz

Pēc katra iesūtītā foto šis ieraksts tiks atjaunināts un papildināts ar Jūsu iesūtītajiem zeķu pāriem.

Vecumnieku tautas nams

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933