Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Stelpes skolas zālē apskatāma Ivetas Kūlas, Gailīšu pagasta fotostudijas “Perspektīva” dalībnieces, fotogrāfiju izstāde

Līdz 12. februārim, Stelpes skolas zālē, apskatāma Ivetas Kūlas, Gailīšu pagasta fotostudijas “Perspektīva” dalībnieces, fotogrāfiju izstāde.

Rindojas mirkļi, aicina ieskatīties, sajust, piedzīvot. Agrā, dzestrā rīta miglā tērpjas sniegota pļava. Mēness gaismā un ēnās lāsmojas lauks un it kā turpinās mākoņainajās debesīs. Bezbēdīgas žubes svin dzīvi sarmas pārkaisītā sārtu ogu krūmā.

Baltā laukā stāv balts pūdelis un domā: “Vai esmu mazliet līdzīgs sniegputenim? Vai nu pienācis mans laiks te joņot virpuļos un pēcāk ļaut zemajai saulei zīmēt garas ēnas uz mana kažoka?”

Tas, kurš vērojis sauli austam, zina, ka īstais sižets pastāv vien īsu mirkli. Jārīkojas ātri, lai to notvertu, lai attēls spētu runāt un izstāstīt savu krāsu un noskaņu stāstu. Varam vien mēģināt iztēloties, kādu gatavošanos prasījis šurp lidojoša gulbja planējums pirms zemskares.

Pie skolas ir ērti piestāt ceļā uz mājām. Varbūt ir vērts pat ar nolūku atbraukt un uzdāvināt sev atpūtas brīdi, baudot 14 ainavu fotogrāfijas.

Izstāde atvērta no plkst. 16.00 līdz 17.00 darbdienās un no plkst. 12.00 līdz 15.00 sestdienā. Bet nevajag noskumt arī tad, ja apmeklējumu darba laikā ieplānot nekādi neizdodas. Tad var piezvanīt Sandrai pa telefonu 26346081 un vienoties par izstādes apskati citā laikā.

Lūdzam ievērot visas drošības prasības COVID-19 infekcijas slimības izplatības mazināšanai.

Sandra Neliusa
Stelpes kultūras pasākumu organizatore

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933