Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicinām uz bezmaksas nodarbībām

ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos”. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros arī martā iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties bezmaksas ūdens aerobikas nodarbībās Daugmales multifunkcionālajā centrā, kā arī vingrot attālināti fitnesa un fizioterapijas treniņos.

Tiešsaistes nodarbības dod iespēju vingrot, neizejot no mājām ne tikai Vecumnieku apvienības pārvaldes iedzīvotājiem, bet arī interesentiem no pārējām Bauskas novada teritorijām. Piedāvājums aktīvi tiek izmantots un cilvēki labprāt izmanto šo iespēju, jo īpaši liels pieprasījums ir pēc fizioterapijas nodarbībām, kas norisinās pirmdienās un trešdienās. Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni 25622180, vai e-pastā: .

Projekta ietvaros 17.martā plkst. 17:30 tiek plānota nodarbība vecākiem: “Mazo lietu nozīme”. Nodarbības laikā, interesentiem būs iespēja iegūt praktiskas zināšanas par spēlēm, darbībām, eksperimentiem, ko var darīt ar bērnu mājas apstākļos, lai stimulētu viņu maņas un sajūtas. Dalībnieki varēs piedalīties sensoro spēļu un priekšmetu izgatavošanā, ko pēcāk mājās būs iespējams atkārtot kopā arī bērniem. Nodarbību vadīs biedrības “7 maņas” speciālisti un pieteikties tai iespējams līdz 14. martam, zvanot pa tālruni 26367452.

Savukārt pieraksts uz aprīļa ūdens aerobikas nodarbībām, būs atvērts no 14.marta plkst. 10:00, aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā.

Ikvienam interesentam ir iespēja pieteikties aktivitātēm, kas tiek īstenotas Bauskas novada pašvaldības Veselības veicināšanas projektu ietvaros. Jau pašreiz iedzīvotāji aktīvi vingro arī otrdienās (veselības vingrošana) un ceturtdienās (ķermeņa stiepšanās nodarbība), pieslēdzoties nodarbībai Zoom platformā. Šie treniņi tiek piedāvāti projekta: “Pasākumi Iecavas pilsētas un pagasta iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei” Nr.9.2.4.2/16/I/038.

Savukārt tiem iedzīvotājiem, kam ir vēlme un interese uzzināt, ko jaunu par veselīgu uzturu ir iespēja piedalīties attālinātās lekcijās- meistarklasēs, kopā ar uztura speciālisti Ilzi Luteri, kas plānotas reizi mēnesī visa gada garumā. Martā ir iespēja pieteikties lekcijai ar tēmu: “Anti- Aging uzturs jeb uzturs pret novecošanos”. Pieteikties lekcijai iespējams pa tālruni 25622180 vai aizpildot pieteikumu: https://forms.gle/9kf1eTUAyL1nMuyP9

Ilze Puķāne,
Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas novada administrācija”,
Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta,
Veselības un sabiedrības labklājības nodaļas- projektu vadītāja

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933