Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Pie Vecumnieku Sporta skolas ir uzstādīts brīvdabas vingrošanas aprīkojums

Pērn, pandēmijas laikā, kad mācību - treniņu process bija iespējams tikai āra apstākļos sapratām, ka ir nepieciešams veidot mūsdienu prasībām atbilstošu infrastruktūru pie Vecumnieku Sporta skolas. Kopā ar treneriem izanalizējām, kādi rīki nepieciešami, lai veidotu audzēkņu fiziskās attīstības pamatus. Vingrošanas aprīkojumā iekļāvām – četru līmeņu pievilkšanās stieņus, zviedru sienu, līdztekas, horizontālo trepīti un līdzsvara baļķi. Vingrošanas laukuma izveidi uzsākām 2021. gada oktobrī noslēdzot līgumu ar SIA “GoPlay” par brīvdabas vingrošanas elementu piegādi un uzstādīšanu, kopējā summa 4759,35 eiro. Diemžēl ziema pārsteidza ātrāk nekā bija plānots un tika paņemts tehnoloģiskais pārtraukums.

Vingrošanas laukuma finansējums tika ņemts no ietaupītajiem Sporta skolas finanšu līdzekļiem Covid-19 pandēmijas laikā, kad valstī ārkārtējās situācijas dēļ nenotika sacensības.

Plānojam vingrošanas laukumu pilnveidot, pabeigt ar gumijas mulčas segumu, kas ir drošs, funkcionāls un izturīgs klājums, kā arī triecienabsorbējošs. Šogad arī iesniegsim papildus finansējuma pieprasījumu, lai izveidotu laukuma pamata segumu.

Vecumnieku Sporta skolas teritorija tiek aktīvi izmantota – siltajā laikā volejbola, futbola un ielu basketbola spēlēm, savukārt ziemā ar spēkratiem zīmējot “saulītes” sniegā. Aicinām iedzīvotājus izmantot dotās iespējas kustību priekam un veselības uzlabošanai. Savstarpēji cienīsim viens otru, saudzēsim un nepiesārņosim esošo infrastruktūru un vidi.

Vecumnieku Sporta skolas administrācija

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933