Youtube

Facebook

Instagram

Zelts Latvijas volejbola čempionātā

8. un 9. aprīlī, Daugavpilī, norisinājās Latvijas volejbola federācijas jaunatnes čempionāta fināla spēles, U14 grupā. Pēc 16 gadu pārtraukuma, Vecumnieku jaunatnes komanda, izcīna 1. vietu Latvijas čempionātā!

Vecumnieku Sporta skolas jauniešiem, pirmajā spēlē pretī stājās neērtā komanda no Jēkabpils. Spēles sākums izvērtās spraigs un emocijām bagāts. Daudz garu un skaistu izspēļu. Nospēlējot precīzāk seta galotni, izdevās izcīnīt uzvaru. Otro spēles setu iesākām vēl drošāk un pārliecinošāk. Pie rezultāta 10:5 likās jau, ka viss ir kārtībā. Jēkabpils sporta skolas jaunieši nepadevās un spēja gan izlīdzināt rezultātu, gan arī uzvarēt otrajā setā. Trešajā setā viss izšķīrās pašā spēles galotnē. Nospēlējot droši un precīzi, izdevās izcīnīt uzvaru ar 15:13 un visā spēlē ar 2:1. Emocijas eksplodēja uz laukuma, beidzot izdevās uzvarēt Jēkabpils sporta skolas komandu.

Komentāri no skatītājiem, aizraujoša cīņa no abām komandām, fināla cienīga spēle.

Otrajā spēlē emocijas nerimās, spēlējot agresīvi un precīzi, izdevās pārspēt Kuldīgas novada sporta skolas komandu.

Dienas pēdējā spēlē, pretī stājās mājinieku komanda. Ja pēc pirmā seta likās, ka viss būs viegli un ātri, tad otrais sets, kā auksta duša atvēsināja zēnus. Izdarījām pareizos secinājumus un dienu noslēdzām ar uzvaru pār Daugavpils sporta skolas komandu.

Fināla spēļu otrā diena, iesākās miegaini ar spēli pret Talsu/Dundagas sporta skolas komandu. Seta sākumā, zēni uzreiz nespēja atrast spēles pavedienu. Pēc pāris labām epizodēm aizsardzībā, izdevās atkal atgūt pareizo ritmu un izcīnīt uzvaru ar 2:0.

Pirms pēdējās spēles jau bijām nodrošinājuši uzvaru čempionātā, bet par to zināja tikai treneris. Zēni bija koncentrējušies un precīzi arī šajā spēlē pret Rēzeknes novada sporta skolas komandu. Uzvara spēlē ar 2:0 un svinības varēja sākties!

Kā paši zēni atzina, tad lielākas emocijas bija pēc uzvaras pirmajā spēlē kā apjaušot, ka ir Latvijas čempioni U14 vecuma grupā.

Šīs divas dienas atņēma ļoti daudz spēka un enerģijas ikvienam, tāpēc arī saprotams, ka "baterijas" bija nosēdušās.

Liels prieks un lepnums par zēnu parādīto sniegumu laukumā!

U14 zēnu komandā spēlēja – Sandis Bajars, Rainers Rauls Klipa, Raitis Mičulis, Aleksis Aleksejs Lukjaņins, Edgars Ročāns, Edgars Kļaviņš, Kristiāns Cīrulis un Edgars Vārpiņš. Vērtīgākā spēlētāja balvu ieguva - Edgars Ročāns.

Paldies zēnu vecākiem par veiksmīgo sadarbību visus šos gadus! Paldies Vecumnieku Sporta skolas vadībai par visu nepieciešamo nodrošināšanu, lai varētu tikai domāt par spēlēm! Paldies trenerim Rinaldam Zariņam par sadarbību treniņu procesos!

Tikai visi kopā mēs varam sasniegt ko lielu!