Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Biznesa atbalsta diena uzņēmējiem

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Zemgales Uzņēmējdarbības centru 12. maijā, sākot no pulksten 10, dienas garumā organizē Biznesa atbalsta dienu uzņēmējiem “Biznesa pavasaris”, kas notiks klātienē, Svētes ielā 33. Pasākums ir bez dalības maksas, taču vietu skaists ir ierobežots, tāpēc līdz 6. maijam jāaizpilda elektroniskās reģistrācijas anketa – šeit.

Biznesa atbalsta dienu atklās Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un ZPR Zemgales Uzņēmējdarbības centra vadītāja Mairita Pauliņa. Ar aktuālajām tendencēm ekonomikas attīstības jautājumos iepazīstinās jomas eksperts – bankas “Citadele” ekonomists, Mārtiņš Āboliņš. Pasākuma ietvaros Vita Brakovska, biedrības ZINIS vadītāja, dalībniekiem pastāstīs par 3 līmeņiem ilgtspējīgas darbības modeļa veidošanā un definēs veicamos darbus, lai veicinātu uzņēmuma atbilstību globāli atzītiem mūsdienīga uzņēmuma parametriem. Dalībnieki saņems “zaļā” biznesa modeļa elementu uzskaitījumu un kontroljautājumus, lai arī turpmāk varētu izmantot šo pieeju, bet paskatīties plašāk uz zaļo uzņēmējdarbību, palīdzēs Inga Uvarova, aprites ekonomikas eksperte.

Ir uzņēmēji, kuri jau dodas šajā “zaļajā” virzienā. Kā viņiem veicas – par to pieredzē dalīsies Ilze Priževoite – SIA “Karameļu darbnīca”, Katrīna Resne – SIA “Rosafella”, kā arī SMU “LietuVieta”.

Viens no aprites ekonomikas elementiem ir ražošanas atlikumu izmantošana jaunu produktu tapšanā. Ikviens pasākuma dalībnieks, kuram ir tāda iespēja, tiek aicināts paņemt līdzi vienu ražošanas atlikumu paraugu. Savukārt SIA “Signum” piedāvās trīs dažādu materiālu ražošanas atlikumus. Vitas Brakovskas vadībā dalībniekiem būs iespēja kopīgi radīt idejas jauniem produktiem no šiem ražošanas atlikumiem.

Lai atbildētu uz uzņēmēju jautājumiem, pasākuma otrā daļa no pulksten 15 līdz 17 būs organizēta kā individuālo klātienes konsultāciju sesija. Izņēmums būs konsultācijas par LIAA atbalsta programmām – atbalstu eksporta apjomu palielināšanai (starptautiskās konkurētspējas veicināšana) un jaunu produktu/tehnoloģiju izstrādi (Vaučeru programma), kuras notiks ZOOM vidē.

Jāatzīmē, ka individuālās konsultācijas būs konkrētos laikos un tām iepriekš jāpiesakās. Pieteikšanās konsultācijām šeit. Klātienes konsultācijas vadīs dažādu jomu eksperti, kas stāstīs par: Altum atbalsta iespējām uzņēmējiem, starptautiskās sadarbības un eksporta īstenošanu Norvēģijā, finanšu piesaistes iespējām, grāmatvedības jautājumiem, mūsdienīgām produktu iepakojuma variācijām, kā arī aprites ekonomikas principu ieviešanu uzņēmumā un aprites biznesa modeļa inovācijām.

Pasākuma laikā no 10.00-15.00 ZRKAC foajē būs iespēja iegūt e-parakstu un e-adresi , līdzi ņemot autentifikācijas rīkus un iepriekš piesakoties!

Atgādinām, ka no 2023.gada 1.janvāra e-adrese būs obligāta visiem uzņēmumiem Taupiet laiku un izmantojiet šo iespēju!

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Papildu informācija pa tālr.: 63012155 vai rakstot uz e-pastu: .

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933