Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Paziņojums iedzīvotājiem

SIA "Eco Baltia vide", veicot Vecumnieku apvienības pārvaldes teritorijas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas darbības, ir konstatējusi, ka daļa no klientiem veic nekorektu lielgabarīta atkritumu konteineru lietošanu.

Konteineros drīkst ievietot mēbeles, matračus, paklājus, santehniku un citus lielus sadzīves priekšmetus, ko izmēru un svara dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā. Ievietojot konteineros minētos atkritumus, lūdzam tos sadalīt pēc iespējas mazākās frakcijās, lai konteinerī tie aizņemtu mazāk vietas.

Konteineros nedrīkst mest riepas, būvgružus, videi kaitīgos un bīstamos atkritumus, nolietoto elektrotehniku.

Nogādājot poligonā “Brakšķi” šos konteinerus, tika konstatēts, ka tajos ir liels daudzums bīstamo atkritumu, kurus ir aizliegts šajos konteineros mest. 

Azbestu saturošu šīferu un būvgružu, kā arī riepu un elektropreču savākšana ir maksas pakalpojums. Par šo atkritumu utilizēšanu ir jāsazinās ar pakalpojumu sniedzējiem un jāvienojas par pakalpojuma kārtību.

Pamatojoties uz šo situāciju, kad iedzīvotāji neievēro noteikumus, ar šā gada maiju tiek izbeigta lielgabarīta savākšana Vecumnieku apvienības pārvaldes teritorijā.

Lūdzam turpmāk izmantot tuvāko šķiroto atkritumu savākšanas laukumu Baldonē, Rīgas ielā 27:

Pr, Sv, svētku dienas: slēgts
Otr, Tr: 10:00 - 14:00
Cet: 14:00 - 19:00
Pk, Se: 10:00 - 15:00

Gija Spula
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933