Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieki izcīna godalgas Bauskas novada 11. jaunatnes olimpiādē

Divu dienu garumā, 18. un 19. maijā, Bauskas stadionā norisinājās Bauskas novada 11. jaunatnes olimpiāde. Olimpiādē piedalījās skolēni no Bauskas, Iecavas, Pilsrundāles, Codes, Vecsaules, Griķu, Uzvaras, Valles un Vecumnieku skolām.

Mūsu skola atkal nostartēja ļoti labā līmenī, kopā izcīnot 42 godalgas dažādās vieglatlētikas disciplīnās:

‘’B’’ vecuma grupā

  • 4x100m stafetē meitenēm – 2.vieta (Rūta Gertnere, Elīza Spurķe, Alīna Andrejeva, Angelika Sudovceva), 57.84.
  • 100m/b, Elīza Spurķe – 1. vieta, 17.22.
  • 100m, Alīna Andrejeva – 3. vieta, 13,95.
  • Škēpa mešana, Lauris Vasiļjevs – 3. vieta, 36,28m.
  • Diska mešana, Dmitrijs Kuzmičs – 2. vieta, 27,69m.
  • Augstlēkšana, Aivars Smilškalns – 2. vieta, 1,60m.
  • 110m/b, Aivars Smilškalns – 3.vieta, 17.74.

‘’C’’ vecuma grupā

  • 6x60m stafete – 1.vieta (Aleksandra Zandberga, Elza Zaļkalne, Lauma Lungeviča, Maksimiliāns Sleids, Edvarts Igaunis, Ernests Lešinskis), 53.19.
  • Šķēpa mešana, Lauma Lungeviča – 2.vieta, 32,96m.
  • Diska mešana, Julianna Beznosenko – 2.vieta, 24,85m.
  • Tāllēkšana, Elza Zaļkalne – 3. vieta, 4,30m.
  • Augstlēkšana, Aleksandra Zandberga – 1. vieta, 1,55m; Lauma Lungeviča – 3.vieta, 1,45m.
  • 100m, Gundega Zaķe – 3. vieta, 14.36.
  • 60m/b, Aleksandra Zandberga – 3. vieta, 10.62.
  • Diska mešana, Edvarts Igaunis – 1. vieta, 35,16m; Edgars Kļaviņš – 3.vieta, 29,02m.
  • Šķēpa mešana, Ernests Lešinskis – 1. vieta, 45,64m; Edgars Kļaviņš – 2.vieta, 36,25m; Kārlis Škrjaba –3.vieta, 34,72m.
  • Lodes grūšana, Edvarts Igaunis – 1.vieta, 15,05m; Kārlis Škrjaba – 2 .vieta, 12,27m; Edgars Kļaviņš – 3. vieta, 11,66m.
  • Tāllēkšana, Maksimiliāns Sleids – 1.vieta, 5,16m.
  • 800m, Ernests Lešinskis – 1. vieta, 2:30.19; Niklāvs Neimanis – 3. vieta, 2:44.08.
  • 400m, Haralds Tiltiņš – 2.vieta, 1:08.99.
  • 60m/b, Ernests Lešinskis – 1. vieta, 9.70; Edvarts Igaunis – 3. vieta, 10.16.
  • 100m, Maksimiliāns Sleids – 1. vieta, 12.70.

‘’D’’ vecuma grupā

  • 6x60m stafete – 1. vieta (Evelīna Elpere, Anete Alenčika, Leonora Čudare, Matīss Mediņš, Edgars Krūmiņš, Patriks Pankrats), 58.44.
  • Bumbiņas mešana, Evelīna Elpere – 2. vieta, 34,10m.
  • 200m, Anete Alenčika – 2. vieta, 33.98.
  • 60m, Anete Alenčika – 2.vieta, 9.38.
  • Bumbiņas mešana, Tomass Kalniņš – 1. vieta, 53,96m.
  • Tāllēkšana, Matīss Mediņš – 1.vieta, 4,48m.
  • Lodes grūšana, Tomass Kalniņš – 2. vieta, 8,67m
  • 600m, Leo Ozoliņš – 1.vieta, 2:01.79; Uldis Brāmanis – 2. vieta, 2:02.68; Stefans Kaurovs – 3.vieta, 2:07.46.
  • 200m, Uldis Brāmanis – 2.vieta, 32.56.
  • 60m, Matīss Mediņš – 1. vieta, 9.14.

Paldies skolēniem par atsaucību un vēlmi pārstāvēt mūsu skolu sacensībās, paldies treneriem - Līgai Macarovskai, Raivim Melgailim un Pēterim Lungevičam par ieguldīto darbu treniņu nodarbībās.

Veiksmīgu un saulainu mācību gada noslēgumu!

skolotājs Rinalds Zariņš

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933