Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Paziņojums iedzīvotājiem

Iedzīvotājiem lielgabarīta atkritumu izvešana jāorganizē individuāli un par saviem līdzekļiem jānodod tie utilizēšanai!

KĀ IEDZĪVOTĀJI VAR ATBRĪVOTIES NO LIELGABARĪTA ATKRITUMIEM?

PAŠIEM NOGĀDĀT šķiroto atkritumu savākšanas laukumā - Baldone, Rīgas iela 27

PIETEIKT IZVEŠANU Sia “Eco Baltia vide”
Kontaktinformācija: Andis Bernovs
e-pasts:
telefona nr.: +371 22070031

Šā gada 6. maijā no atkritumu apsaimniekotāja “Eco Baltia vide” tika saņemta informācija, ka, izvedot lielgabarīta atkritumus, konteineros konstatēti bīstamie atkritumi – šīferis. Tā kā lielgabarīta atkritumu konteineros nedrīkst ievietot bīstamos atkritumus, būvgružus, automašīnu riepas, sadzīves atkritumus un elektropreces, atkritumu apsaimniekotājs piemēros pašvaldībai soda naudu. Diemžēl iedzīvotāji regulāri lielgabarīta atkrituma konteineros izmet riepas, būvgružus, sadzīves un citus atkritumus, kuru ievietošana tajos nav pieļaujama.

Pamatojoties uz to, ka iedzīvotāji klaji ignorē informāciju, ko drīkst un ko nedrīkst ievietot lielgabarīta atkritumu konteineros, un 2022. gadā paredzētais finansējums līdz aprīlim ir jau izlietots 70% apmērā, pārvalde informē sabiedrību, ka lielgabarīta atkritumu izvešana tiek pārtraukta.

Tiklīdz tiks saņemts ‘’Eco Baltia vide’’ rēķins par izvestajiem atkritumiem un piemēroto soda naudu, pārvalde veiks aprēķinus, lai izvērtētu, vai turpmāk pastāv iespēja organizēt kampaņveida lielgabarīta atkritumu izvešanu, atbilstoši pieejamajiem budžeta līdzekļiem.

Vecumnieku apvienības pārvaldes teritorijā lielgabarīta atkritumu savākšanai 2022. gadā ir atvēlēti 18 600 EUR (2021. gadā bija 54 000 EUR).

Nākotnē tiek plānots organizēt kampaņveidīgu lielgabarīta atkritumu izvešanu, kā arī, viens no risinājumiem būtu pārvaldes teritorijā izveidot atkritumu šķirošanas laukumu.

 

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933