Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Ar svinīgo ceremoniju oficiāli atklāts Vecumnieku Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Sarkanā skola”

Piektdien, 27.maijā, norisinājās ilgi gaidītā Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “Sarkanā skola” oficiālā atklāšana. Tajā piedalījās Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, domes deputāti, pašvaldības administrācijas darbinieki, iestādes darbinieki, kā arī Latvijas pašvaldību savienības un Zemgales plānošanas reģiona pārstāves. Bija uzaicināti un piedalījās būvnieks Ainārs Marinskis no SIA “Kvintets M” un būvuzraugs Nikolajs Jankovskis no SIA “BaltLineGlobe”.

Svinīgais notikums sākās ar lentas griešanas ceremoniju un pēc tam Sociālā dienesta Vecumnieku struktūrvienības vadītāja Ina Jankeviča, svinīgi atslēdza galvenās durvis un laipni lūdza klātesošos iekšā.

Pasākuma uzrunā klātesošos sveica centra vadītāja Līva Vecvanaga: “Šodien oficiāli esam atslēguši durvis un mums ir liels prieks šajās mājīgajās telpās uzņemt ciemiņus.”

Gandarījumu par realizēto projektu pauda arī Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis uzslavējot projekta rakstītāju Daci Šileiku un būvniekus.

Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja Dace Šileika atklāja, ka vajag tikai vēlēties un visi sapņi piepildās. Dace svinīgajā uzrunā pateicās ik vienam, kurš ir ieradies, jo katrs no klātesošajiem ir ieguldījis kaut mazāko daļiņu savas pūles, lai šis projekts realizētos.

Sociālā dienesta Vecumnieku struktūrvienības vadītāja Ina Jankeviča ar lepnumu un gandarījumu izteica, ka tas ir piepildījies, tas ir noticis. Viņa ir ļoti priecīga, lepna un laimīga, ka šis projekts ir realizējies un durvis ir vērtas vaļā ik vienam novada iedzīvotājam un viesim.

Kā dāvanu klātesošajiem pasākuma organizatori bija sarūpējuši muzikālo priekšnesumu, kuru vadīja Latviešu ģitārspēles virtuozs Mārcis Auziņš.

Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs nodrošinās vairāku veidu sociālos pakalpojumus – sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sociālo prasmju attīstīšanu, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas pieaugušām personām ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm un personām, kuras vēlas piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, pensionāriem, bērniem, jauniešiem un brīvprātīgajiem.

Piesaistot trīs Eiropas Savienības struktūrfonda projektus par kopējo summu 679 277 EUR, Vecumniekos tika izveidots Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Sarkanā skola”, tajā skaitā, dienas aprūpes centrs.

Projektu īstenošana tika uzsākta 2021. gada janvārī un realizēta 2022. gada martā.

Foto galerija

Gija Spula
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933