Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Godināti Bauskas novada izcilākie skolēni

Sveicot Bauskas novada labākos un izcilākos skolēnus, pirmdien, 30.maijā, Īslīces kultūras namā notika “Bauskas novada Laureātu godināšanas pasākums”, kurā pulcējās Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku apvienību vispārizglītojošo skolu skolnieki, kuru vidējā atzīme ir astoņas balles un augstāk.

Klātesošos uzrunāja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja Antra Ozoliņa un Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs uzteica skolēnu centību, apņēmību un neatlaidību par izcilajiem rezultātiem mācību olimpiādēs un konkursos.

“Esam priecīgi un gandarīti, ka Bauskas novadā mācās tik spēcīgi, zinoši un gudri jaunieši, kuri arī būs mūsu novada nākotne. Esam lepni par jūsu sasniegumiem. Vēlam veiksmi un izdošanos jūsu turpmākajos dzīves lēmumos. Lai visiem jauka vasara un izdošanās it visā arī turpmāk,” tā A. Okmanis.

Arī Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītājai Antra Ozoliņa slavēja skolēnus par mācību rezultātiem. “Te pulcējušies paši labākie no labākajiem. Prieks jūs visus redzēt tik kuplā skaitā vienuviet. Lai tikpat augstvērtīgi mācību rezultāti jums būtu arī turpmākajā dzīves ceļā, kuru izvēlēsieties,” klātesošajiem sacīja Antra Ozoliņa.

Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja sanākušajiem skolēniem vēlēja neapstāties un turpināt iesākto. Viņa sacīja: “Mēs ar jums lepojamies. Mēs lepojamies par jūsu rezultātiem olimpiādēs un konkursos, mēs par jums priecājamies un vēlam nākotnē tikai to labāko.”

Apbalvoti un godināti tika tie izglītojamie, kas 2021./2022.mācību gadā ir ieguvuši teicamas un ļoti labas sekmes vispārizglītojošo skolu 9.-12.klašu grupā, Mūzikas un mākslas skolu absolventus, 9.-12. klašu izglītojamos, kuru sekmju vidējā atzīme ir 9 un vairāk, kā arī tos 9.-12. klašu izglītojamos, kuru sekmju vidējā atzīme ir 8 un vairāk.

Skaistkalnes vidusskolas 9. klases skolnieks Patriks Vencels tika apbalvots par īpaši augstiem mācību sasniegumiem 2021./2022. mācību gadā: viņa vidējā atzīme ir 9,83.

Balvas un apsveikumus saņēma arī Mūzikas un mākslas skolu absolventi, kuru sekmju vidējā atzīme ir 8 un vairāk.

Pedagogus un skolēnus pasākuma laikā ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja Bauskas Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestris, Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas jaunāko klašu vijolnieku ansamblis, Iecavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi priecēja ar klavierspēli, čella un flautas skaņām, bet ar deju priekšnesumiem uzstājās deju grupa “Lēra” un popgrupa ”Sapnītis”.

Pasākuma organizatori pateicās arī Īslīces kultūras nama kolektīvam, kurš atvēra savas durvis un sirsnīgi uzņēma savās plašajās telpās tik kuplu skolēnu un pedagogu skaitu.

Fotogalerija ŠEIT.

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933