Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aizvadīta akcija “Iestādi savu koku”

Lietainajā 19. jūnijā Vecumnieku Aizupes parkā notika akcija “Iestādi savu koku”, kurā piedalījās 18 cilvēki no Vecumniekiem. Kopumā Aizupes parkā tika iestādīti 20 augļu koki – pīlādži, ābeles un ķirši. Pēc koku stādīšanas akcijas dalībnieki mielojās ar gardajām picām no picērijas “Pie Martas un Marijas”. Akcijas organizatori saņēma daudz labus vārdus par akcijas veidošanu. Iedzīvotāji bija sajūsmināti, ka Aizupes parkā pēc pāris gadiem jau varēs iet ēst ķiršus un apciemot savu iestādīto koku.

Liels paldies jāsaka Līgai Veismanei, kura palīdzēja šai akcijai notikt, un atbalstīja komandu visos akcijas veidošanas posmos.

Projekts "Vienota jaunatne zaļākai nākotnei" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas Eiropas Solidaritātes korpuss atbalstu, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo izlietojumu. Projekts tiek īstenots laika posmā no 2022. gada jūnija līdz septembrim.

Laura Libere

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933