Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

SIA “Mūsu saimnieks” paziņojums daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem/ īrniekiem, Vecumniekos

27.05.2022. Vecumnieku apvienības pārvaldes mājas lapā bija ievietota publikācija, kurā teikts, ka iedzīvotājiem lielgabarīta atkritumu izvešana jāorganizē individuāli un par saviem līdzekļiem jānodod tie utilizēšanai. Pašiem jānogādā šķiroto atkritumu savākšanas laukumā - Baldonē, Rīgas iela 27, vai piesakot izvešanu : SIA “Eco Baltia vide” - kontaktinformācija: Andis Bernovskis, e-pasts: , telefona nr.: +371 22070031.

Kopš 2022. gada maija Vecumnieku apvienības pārvalde vairs nefinansē lielgabarīta un cita veida atkritumu savākšanu Vecumniekos, tāpēc šāda veida atkritumi krājas daudzdzīvokļu māju sadzīves atkritumu savākšanas laukumos, kuri jāsakopj SIA “Mūsu saimnieks” un jāapmaksā to izvešana.

Šai sakarā informējam, ka, ja turpināsies lielgabarīta u.c. veida atkritumu (izņemot sadzīves atkritumus, stikla, kartona, kas ievietoti tam paredzētajos konteineros), atstāšana daudzdzīvokļu māju sadzīves atkritumu laukumos Rīgas ielā 43, Ceriņu ielā 17, Kalna un Skolas ielas krustojumā, SIA “Mūsu saimnieks” atkritumus savāks, bet ar to saistītās izmaksas tiks iekļautas dzīvokļu īpašniekiem/īrniekiem izrakstītajos rēķinos pozīcijā “atkritumi”, sākot no rēķina par 2022. gada augustu.

Lūdzam, arī nesūtīt mazus bērnus izmest atkritumus, kuri nespēj atvērt konteinera vāku, kā rezultātā atkritumu maisiņi tiek atstāti pie tvertnēm un vēlāk dzīvnieku saplēsti.

SIA "Mūsu saimnieks"

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933