Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Braukšanas maksas atvieglojumu saņemšanai sabiedriskajā transportā būs nepieciešama Latvijā izdota eID karte

Pasažieriem, kuri vēlēsies arī turpmāk izmantot valsts piešķirtās atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā, un vēl nav Latvijā izdota eID karte, tiek aicināti doties uz Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi un šādu karti saņemt.

eID karte kalpos kā personas identifikācija biļetes saņemšanai ar atlaidi gan sabiedriskajā transportā, gan arī biļešu tirdzniecības vietās iepriekš pārdošanā. Plānots, ka jaunā sistēma sāks darboties 2023. gada 1. pusgadā.

Citas apliecības (invalīdu, daudzbērnu ģimeņu, represētās personas u.c.) braukšanai sabiedriskajā transportā vairs nebūs nepieciešamas.

Pasažieri tiek aicināti neatlikt eID kartes saņemšanu vai iepriekš minētās funkcionalitātes aktivizēšanu uz pēdējo brīdi, bet veikt iepriekš minētās darbības savlaicīgi!

Gadījumā, ja pasažieriem ir Latvijā izdota eID karte, kas izsniegta laika posmā no 2019. gada 2. septembra līdz 2021. gada 27. decembrim, nepieciešams aktivizēt funkcionalitāti, ko var veikt:

  • Ceļu satiksmes drošības direkcijā par samaksu;
  • Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē vai Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC) bez maksas, līdzi ņemot eID karti un tās PIN kodu.

Arī Vecumnieku VPVKAC (tālr.nr.63976734; 26304220) un Skaistkalnes VPVKAC (tālr.nr. 63933206; 29284770) ir iespējams aktivizēt eID kartē nepieciešamo funkcionalitāti.

 

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933