Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Tuvojas akcija “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”

Šī gada 1.maijā Pakrojā tiks dots oficiāls starts Latvijas pierobežas apceļošanas akcijai “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”, kuras mērķis ir kā latviešus, tā arī lietuviešus iepazīstināt ar teritoriju, tūrisma objektiem un  pasākumiem. Akciju jau otro gadu organizē Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.

6. aprīlī visas iesaistītās puses, tostarp Vecumnieku novada domes pārstāvji priekšsēdētājs Guntis Kalniņš un vietnieks Jānis Kovals, kā arī Skaistkalnes pagasta muzeja “Novadnieki” vadītāja Laima Indriķe, viesojās Sodelišķu muižas saimniecībā, lai pēdējo reizi pārrunātu akcijas norises gaitu, tās nolikumu. Pēcāk viesi piedalījās izglītojošā ekskursijā muižas teritorijā.

Izdotajā maršruta brošūrā būs pieejama informācija par 48 apskates vietām un pasākumiem. Tiem, kuri vēlēsies iesaistīties spēlē, būs jāapmeklē visas akcijas vietas, kurās jāsaņem zīmogi. Apzīmogotās kartes līdz 28. septembrim varēs iesniegt Bauskas, Biržu, Pakrojas, Pasvalesvai Jonišķu Tūrisma informācijas centros, tādējādi pretendējot uz kādu no 16 balvām:

astoņi dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vismaz astoņus akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā pa vienam), varēs iegūt atbalstītāju veicināšanas balvas.

Četri Latvijas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16  akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Biržu, Pasvales un Pakrojas, Jonišķu rajona pašvaldībām.

Četri Lietuvas apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16 akcijas pasākumus vai objektus (katrā pašvaldībā divus) varēs iegūt velosipēdu no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 13. oktobrī Bauskā,  līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu.

Sīkāka informācija par akciju atrodama https://www.facebook.com/kaiminizemgale

Inese Turkupole-Zilpure,
Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja
63923797

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933