Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Vairāk nekā simts dalībnieku pavasara ģimeņu velobraucienā

Saulainā maija pēdējā svētdienā Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas (VMMS) pagalms piepildījās lieliem un maziem velosipēdistiem un viņu līdzbraucējiem. Kaut sinoptiķi brīdināja par gaidāmo svelmi, tas nebija šķērslis, lai vairāk nekā simts braucēju dotos ikgadējā pavasara ģimeņu velobraucienā, šoreiz minot pretī valsts simtgadei.

Katra ģimene pirms došanās ceļā saņēma dāvanu: Latvijas simtgades logo uzlīmes un maisiņus ar «iztikas minimumu» – pudeli ūdens un SIA «Keefa Simply food» biezeni. Pavasara velobrauciena maršruts vijās pa Zvirgzdes gleznainajiem mežu ielokiem.

DSC 0095 Ceļā līdz «Rūsiņu» sētai bija daži nelieli atelpas brīži un fotomirkļu iemūžināšana. Nemanot bija pieveikti vairāk nekā 20 kilometri. «Rūsiņos» braucēji varēja atveldzēties ar akas ūdeni, ieturēt maltīti, zvilnēt zālītē un pārrunāt iespaidus.

DSC 0153

Šoreiz brauciens ritēja svētku noskaņā ar dziesmām un spēlēm. Kopā ar kora «Via Stella» dalībniekiem un aktieri Juri Hiršu tika izdziedāts dziesmu grāmatas repertuārs. Īpaši aizraujošs bija dziesmas «Āvu, āvu baltas kājas» izpildījums, kur ar kustībām bija jāaizvieto vārdi. Muzikālo pavadījumu nodrošināja VMMS direktore Iveta Lavrinoviča ar akordeonu un sitaminstrumentu spēles skolotājs Normunds Everts ar džambu. Vecumnieku tautas nama mākslinieciskā vadītāja Vita Vēvere aicināja bērnus uz zināšanu pārbaudi spēlē «Es mīlu tevi, Vecumnieku novads!».

Pēc pusdienu, atelpas un kopdziedāšanas pauzes sākās mājupceļš uz Vecumniekiem.

DSC 0025a Kopumā pavasara velobrauciena trases garums bija nedaudz vairāk kā 30 kilometri. Pēc brauciena visiem acis mirdzēja, jo dienas laikā piedzīvotais atstāja pozitīvas emocijas un deva enerģijas lādiņu.

Paldies «Rūsiņu» māju saimniekam Ainim Rušmanim par atļauju izmantot īpašumu atpūtai, korim «Via Stella» ar diriģenti Lieni Batņu par dziesmu skanējumu un muzikālā pavadījuma autoriem – Ivetai Lavrinovičai, Normundam Evertam un Jurim Hiršam. Liels paldies velobrauciena organizatoram Ivaram Sproģim par lielisko dienu. Gaidām tikpat aizraujošu braucienu rudenī!

 Foto - Ainars Ķienis

 

Ieva Pankrate,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933