Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aicina simtgadniekus uz otro salidojumu

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” aicina uz otro simtgadnieku salidojumu 25. augustā. Tā mērķis ir aicināt ikvienu potenciālo gaviļnieku uz īpaši veltītu pasākumu, kurā simtgadniekiem būs iespēja satikt savus vienaudžus no visas Latvijas.

Simtgadnieki tiks iepriecināti ar īpaši sarūpētu koncertprogrammu, godināti ar uzrunām no pašvaldību un amatpersonu pārstāvjiem, un, protams, lutināti ar gardu svētku maltīti.

Ierašanās “Ziemeļblāzmā” plānota sākot no plkst. 12:00. Svētku koncerts paredzēts plkst. 13:00-14:30. Pēc svinīgās salidojuma daļas simtgadnieki un viņu pavadošās personas laipni aicinātas pakavēties pils teritorijā: izstaigāt pils telpas, doties nesteidzīgā pastaigā pa parku, iemūžināt atmiņas kopbildē vai vienkārši dalīties iespaidos ar citiem gaviļniekiem par piedzīvoto, malkojot glāzi atspirdzinoša dzēriena.

Organizatori lūdz dalīties ar šo informāciju ar ikvienu, kuram rados, kaimiņos vai kur citur būtu zināms šī cienījamā vecuma pārstāvis vai pārstāve.

Pieteikšanās līdz 1.jūlijam. Papildinformācija un pieteikšanās kultūras pils “Ziemeļblāzma” informācijas centrā, tālrunis: 20270966,  e-pasts: .

  

Kultūras pils “Ziemeļblāzma”

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933