Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Latvija deju dzīpariem vīta

Sagaidot Latvijas simtgadi, katrs vēlamies sniegt kaut nelielu daļiņu savas artavas jubilejas norisē. Šo svarīgo brīdi gribam nosvinēt kuplā savējo pulkā, baudot kopā būšanas prieku un daloties tajā ar līdzcilvēkiem.

Vecumnieku tautas nama senioru dāmu deju kolektīvam “Rudens rozes” bija iespēja  piedalīties vienā no gada krāšņākajiem koncertiem senioriem “Latvija - dejas dzīparos vīta”, kas notika Olaines Mežaparka estrādē 9. jūnijā un kopā pulcēja senioru deju kolektīvus un folkloras kopas no visiem Latvijas novadiem. Eiropas deju senioru kolektīvs “Veldze” un tā vadītāja Regīna Grebežniece bija iniciatori šāda pasākuma tapšanai. Koncertā tika godināta katra novada unikalitāte, tāpat arī kopīgās iezīmes, apvienojot tradicionālās vērtības ar mūsdienīgo.

DSC02244 1280x720

Kopā izdejojām skaistākās dejas un radījām sirsnīgu svētku noskaņu, ieskandinot tuvojošos XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus.

Paldies Vecumnieku domei par atbalstu, sagādāto transportu! Paldies šoferītim par izturību un labu omu, pavadot mūs ceļā!

Paldies enerģiskajām, mūsdienīgajām un vienmēr optimistiskajām senioru dāmām!

 

Sarmīte Vēvere,
Senioru deju kolektīva “Rudens rozes” vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933