Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Stelpē notiks ikgadējā rokdarbu nometne

Piektā radošā vasaras nometne «Roku darbiņi» Stelpē notiks trīs dienas jūlija beigās kā veltījums Latvijas 100. jubilejai. Rokdarbnieces Stelpē pulcēsies no 27. līdz 29. jūlijam, lai apmainītos ar pieredzi, vāktu materiālus un mācītos.

Izveidojies pulciņš, kas regulāri sanāk kopā, lai adītu, tamborētu, austu lupatu celiņus un dvieļus. Apgūstam dekupāžu, kvilingu, papīra darbiņus, filcēšanu ar adatām. Nometnes dalībnieces gatavos dāvanas Latvijas jubilejai. Suvenīri tiks nodoti Vecumnieku novada domei, lai sveiktu novembrī novada ļaudis un viesus.

Nometnē paredzētas sportiskas un veselīga dzīvesveida nodarbes: rīta vingrošana cigun trenera Normunda Uzulena vadībā, peldēšanās Pīlādžu trases ūdenskrātuvē, pirts rituāls, sabalansēta uztura speciālistu konsultācijas. Apmeklēsim arī moto sacensības. Zigrīda Tauriņa vadīs meistarklasi keramikā, Dina Gaile mācīs, kā liet vaska sveces, Aija Krūmiņa ierādīs slapjo vilnas velšanu un dzijas krāsošanu ar augiem, Mārīte Pučeka demonstrēs, kā puslitra burciņa var pārtapt par svētku svečturi. Mūsu nometnē būs viešņas – rokdarbnieces no Biržiem un Jaunbērzes. Viņas rādīs meistarstiķi – kā no vecas pannas izveidot mākslas darbu. Nometnes dalībnieces vāks dabas materiālus, lai studētu augus, ziedu formas un krāsu toņus.

Aicinām interesentus piedalīties radošajā vasaras nometnē «Roku darbiņi». Sūtiet pieteikumus Benitai Šmitei uz e-pastu vai zvaniet pa tālruni 29191744. Informāciju var sūtīt arī Sarmītei Šlikaitei uz e-pastu vai zvanīt pa tālruni 26329495. Dalības maksa par trijām dienām – 30 eiro.

Foto no nometnes albuma.

 

Benita Šmite,
biedrība «Interaktīvā māksla»

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933