Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Uzsākta programma diskriminācijas mazināšanai

Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO uzsāk pārmaiņu veicināšanas programmu vairākām sociālās atstumtības grupām Zemgales reģionā.

Sabiedrības integrācijas fonda projekta “Motivācijas paaugstināšana un atbalsta pakalpojumu nodrošināšana sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām” ietvaros Zemgales reģionā SUSTENTO uzsāk apzināt sociālajai atstumtībai pakļautus cilvēkus, kas vēlētos savā dzīvē pārmaiņas, proti, individuālu atbalstu, lai atrastu vai mainītu darbu un palīdzētu mainīt viņu līdzšinējo situāciju.

Lūdzam atsaukties cilvēkus, kas ir vai jūtas diskriminēti invaliditātes, vecuma (pēc piecdesmit gadiem), dzimuma un/vai etniskās piederības dēļ.

Šī motivācijas programma sniedz iespēju sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautu cilvēku grupām veicināt pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē:

  • integrēties sabiedrībā;
  • iekļauties sociālajā dzīvē;
  • veidot izpratni par savu tiesību aizstāvību;
  • iesaistīties – izglītībā, apmācībā, kvalifikācijas ieguvē vai nodarbinātībā, tostarp pašnodarbinātībā.

Ar katru cilvēku strādās pārmaiņu aģents, kas katru situāciju izvērtēs individuāli, meklēs risinājumus un sniegs atbalstu. Nepieciešamības gadījumā būs iespēja saņemt psihologa, karjeras konsultanta un jurista pakalpojumus.

Aicinām pieteikties interesentus, rakstot uz epastu: vai zvanot uz tālr. 29713163.

 

Liene Purmale,
SUSTENTO, projekta koordinatore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933