Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Liliju svētku konkursā uzvar Vecumnieku un Beibežu floristes

Liliju svētku floristu konkursā 14. jūlijā žūrija 1. vietu piešķīra komandai «Cannas», kurā apvienojušās divas meistares – Ineta Kanna no Vecumniekiem un Kristīne Kuzma no Beibežiem, informē svētku rīkotāja un žūrijas vadītāja Līga Lauriņa.

Mazo Liliju kausu saņēma komanda «Bez draudzības nav uzvaras», kurā startēja jaunās Vecumnieku floristes Liāna Dukāte un Vanessa Samuševa. «Bērnu konkurencē bija vairāki jauni dalībnieki, un šim tandēmam tas ir sezonas lielākais panākums,» uzteic L.Lauriņa.

gimene 1 1200x800

Skatītāju balvu svētku apmeklētāju balsojumā saņēma komanda «Ģimene» – Maija un Gatis Vēveri no Vecumniekiem. Līgas Lauriņas speciālbalva par uzcītību, neatlaidību, uzņēmību un citām labām floristu īpašībām tika pasniegta komandas «Kaķpēdiņas» vienīgajai dalībniecei Anastasijai Kovaļkovai.

ezisi 2 1200x800

Žūrijas vērtējumā 2. vieta piešķirta vienībai «Ezīši», kurā strādāja Valentīna Radziņa no Misas un Vecumnieku floriste Genute Pilkovska. 3. vieta komandai «Draudzenes», kurā apvienojās Solvita Kozlovska no Vecumniekiem un Gundega Kruglova no Baldones novada.

draudzenes 2 1200x800

Līga Lauriņa ir gandarīta par 13. Liliju svētku norisi: «Svētku noskaņa valdīja sarīkojumos un dalībnieku sirdīs. Cilvēki bija sagatavojušies un saposušies. Mūs nenobaidīja arī negaiss – dienas koncertu baudījām tautas nama zālē, un pēc tam turpinājās izklaides brīvā dabā. Ļoti labi izdevās apdzīvot parku, kur valdīja prieks un varēja izbaudīt organizatoru sarūpēto.” L.Lauriņa priecājas par citu dienu norisēm: “Arī foto orientēšanās un Tvīda brauciens pirmajās svētku dienās kļūst par tradīciju. Ikdienā paskrienam garām skaistām vietām, bet svētkos varējām tās izpētīt, uzzināt to vēsturi. Ar katru gadu mūsu vide mainās uz labu, un Liliju svētki ļauj to izbaudīt.»

visi 1200x800

Šogad svētku sarīkojumos 14. jūlijā piedalījās ap 500 dalībnieku un apmeklētāju, rāda Vecumnieku tautas nama mākslinieciskās vadītājas un organizācijas komandas dalībnieces Vitas Vēveres aplēses.

 

Antra Ērgle,
VNZ redaktore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933