Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Pasaules talkas dienā aicina iestādīt Laimes koku

Lielā talka ar rosinājumu iestādīt katram savu koku aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties Pasaules talkā, kas notiks 150 pasaules valstīs 15. septembrī.

Latvijas cilvēku vēstījums visai pasaulei būs viennozīmīgs: mēs stādām Laimes koku savas valsts un visas planētas veselībai un labai dzīvei. Pasaules talka sāksies Jaunzēlandē plkst.10.00 pēc vietējā laika un sekos Saulei dienas garumā, pārklājot visas 24 laika joslas. Talka noslēgsies Havaju salās. Pasaules talka būs lielākā kopīgā dabas sakopšanas talka pasaules vēsturē.

“Piesārņojums, ar ko Latvija jau diezgan sekmīgi cīnās un tiek galā, ir visas pasaules problēma, kam nepieciešams visas pasaules sabiedrības liels atbalsts un uzmanība, lai varam paveikt neiespējamo – sakopt visu planētu. Lielā Talka aicina ikvienu, kurš piedalīsies šajā visas planētas kopīgajā akcijā, apliecināt šādi savu mīlestību Latvijas divsimtgadei, nākamajām paaudzēm un mūsu ilgtspējībai.  Tāpēc Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti sēt un dēstīt “Laimes kokus”, rādot ceļu pasaules vides atveseļošanai un radot jaunu tradīciju Latvijā – katram savu Laimes koku”, stāsta Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Ikviens ir aicināts 15. septembrī iedēstīt savu koka sēkliņu vai iestādīt koku, pēcāk daloties ar savu veikumu īpaši izveidotā kartē ŠEIT, lietojot tēmturus #LielāTalka, #stādāmnākotni. 

 

Kā piedalīties?

  • Sagatavo dēstāmo koka sēklu vai sameklē koka stādu;
  • 15. septembrī to iestādi;
  • Nofotografē, ieraksti video un atsūti Lielajai Talkai;
  • Atzīmē savu stādījumu Latvijas kartē talkas.lv;
  • Lieto tēmturi #LielāTalka, #stādāmnākotni un ieliec sociālajos tīklos.

 

"Laimes koka" stādīšana notiks pie Vecumnieku pagasta muzeja plkst. 15.00.

SarunuCikls LaimesKoks2018web 747x1050

 

Informācija: www.talkas.lv

Par Pasaules talku vairāk var uzzināt šeit.

 

Mainām Latviju! Maināmies paši!

 

Informācija no Lielās talkas mājas lapas

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933