Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Tepat mēs visi esam, tepat mēs visi uzaugām un tepat ir mūsu mājas. Vecumnieku novada jauniešu domes (VNJD) rīkotais pasākums “Tepat” tika veidots pēc principa “jaunietis jaunietim”. Pasākuma veidotāji, deva novada iedzīvotājiem iespēju, klausīties koncertus un izglītojošas sarunas, apgūt jaunas iemaņas radošajās darbnīcās un izklaidēties sporta spēlēs.

Vecumnieku novada jauniešu dome 22. augustā Vecumniekos pie Jaunā ezera rīko pasākumu visas dienas garumā ar nosaukumu “Tepat”. Jaunieši vēlas radīt atmosfēru, kas atklāj viņu dažādās personības, intereses un mērķus un iekļaujošu sabiedrību katram jaunietim, ģimenei un pasākuma viesim. Mēs, jauniešu dome, vēlamies radīt pasauli, kur māksla, sports, atpūta un izklaide ir tepat blakus.

Vecumnieku novada Jauniešu dome sadarbībā ar Vecumnieku Tūrisma informācijas punktu izstrādājuši pastaigu maršrutu Vecumnieku pagastam un tā tuvākajai apkārtnei “Atklāj Vecumniekus pastaigā”, kas paredzēts gan kājāmgājējiem, gan riteņbraucējiem.

Bārbeles Zēnu pamatskola “Saknes un Spārni” aicina uz aizraujošām, aktīvām un emociju bagātām nometnēm visas vasaras garumā, kā arī rudenī. Nometnes paredzētas dažāda vecuma zēniem un meitenēm, sākot no septiņiem līdz 18 gadiem. Vasarā bērni un jaunieši aicināti uz nometnēm nedēļas garumā, savukārt rudenī plānots organizēt vienu nedēļas un vairākas nedēļas nogales nometnes.

Lai gan Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aprīlī izziņoja, ka skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” (turpmāk – pasākums) šajā vasarā netiks īstenots, Vecumnieku novada pašvaldībā 27.maija Domes sēdē tika nolemts, ka nodarbinātības pasākums tiks īstenots no šim pasākumam budžetā paredzētajiem līdzekļiem. 28.maijā NVA ieinteresētos darba devējus informēja, ka ārkārtējās situācijas seku ietekmē pasākuma īstenošana 2020. gadā notiks no 1. jūlija līdz 31. augustam.

Vecumnieku novada jauniešu dome, sadarbībā ar 10 novada uzņēmumiem, aicināja jauniešus, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, pieteikties konkursam “Reklāmas ģenerators”. Jaunieši varēja paust savas radošās idejas un zināšanas, veidojot reklāmas materiālus Vecumnieku novada uzņēmējiem. Idejas konkursa darbiem jaunieši varēja īstenot, brīvi izvēloties kādu no uzņēmumiem.

7. martā dažāda vecuma grupu interesenti pulcējās Vecumnieku tautas namā, lai iegūtu jaunas vai vēl nebijušas zināšanas suši pagatavošanā.

Lai attīstītu jauniešu radošās spējas un veicinātu Vecumnieku novada uzņēmumu atpazīstamību, Vecumnieku novada jauniešu dome, sadarbībā ar 10 novada uzņēmumiem, aicina jauniešus, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, pieteikties konkursam “Reklāmas ģenerators”.

10. janvāra vakarā Vecumnieku sporta skolas zālē norisinājās Nakts turnīrs volejbolā. Sacensībām bija pieteikušās pavisam 10 komandas un desmit stundu ilgajā turnīrā prasmīgākie izrādījās komanda “Bez nosaukuma”.

Piektdien, 10. janvārī, plkst. 20.30 Vecumnieku novada Domes Sporta skolas zālē norisināsies nakts turnīrs volejbolā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933