Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Pasākuma "Bauskas novads - Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023" ietvaros ir izveidota aptauja, lai apzinātu problēmas un izaicinājumus, ar kuriem saskaras jaunieši mūsu novadā.

Pasākums notiks ar uzņēmumu un privātpersonu atbalstu Īslīces kultūras namā 18. februārī plkst. 15.00.

Šāda biedrības aktivitāte paredzēta ar mērķi apzināt un pulcēt Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) izglītības iestāžu jauniešus vienuviet, lai paustu savas radošās spējas, prasmes un talantus. Sniedzot iespēju uzstāties publikas priekšā, jauniešiem tiek dota iespēja gūt skatuves pieredzi un motivāciju tālākai attīstībai, tādējādi veicinot radošo izaugsmi.

Eiropas Komisijas atbalstītā projekta „EJG Latvijā” Eiropas Jaunatnes gada vietējo iniciatīvu granta ietvaros Vecumnieku un Iecavas jauniešu neformālā grupa ieguvusi finansējumu 1000 eiro apmērā savas iniciatīvas īstenošanai.

Vasara ir pagājusi un projekta komanda ir gandarīta par paveikto. Trīs mēnešu laikā tika izveidoti 4 pasākumi. Visas aktivitātes bija ciešā saistībā ar dabu un vides ilgtspēju, kā arī vietējo iedzīvotāju iesaisti aktivitātēs. Vecumnieku Aizupes parkā tika iestādīti 20 koki. Liliju svētku ietvaros apmeklētājiem bija iespēja apgleznot savus auduma maisiņus, lai tos pēc tam izmantotu savā ikdienā. Mēs sakopām Čigānu kalnu un devāmies pārgājienā. Paldies projekta komandai, Klubs “Māja” un Vecumnieku pagastu apvienībai par veiksmīgi noslēgtu projektu!

Smaidījām, darbojāmies un atkal satikāmies visu mīļajā vietā tepat Vecumnieku brīvdabas estrādē sākot ar 28. augusta plkst. 10:00. Tikko ieradušies čaklie jaunieši, pusaizmiguši, ķērās pie darba - uzstādīja teltis, sanesa galdus, izlika dekorācijas, kāpa kokā karināt lampiņas un sanesa materiālus uz darbnīcu vietām. Līdz plkst. 23:00 jaunieši cītīgi visu dienu darbojās savos norādītajos “posteņos”, kā arī izbaudīja dažādas lekcijas un vakarā - muzikālo priekšnesumu, kas ķermenī atklāja, visu dienu noglabāto enerģiju.

Vai esi sevi pieķēris pie domas, ka nav ne jausmas, ko darīt nākotnē? Kādu profesiju izvēlēties? Ja jūties apjucis vai neesi drošs par savu izvēli, izmanto iespēju satikties ar Daci Briedi-Zālīt! Dace jau 12 gadus jauniešiem palīdz izvēlēties profesijas virzienu un skaidro arī par izglītību ārzemēs.

Esam priecīgi paziņot, ka jauniešu festivāls “TEPAT’22” atgriežas Vecumniekos. Jau 28. augustā tiekamies Vecumniekos pie Jaunā ezera. Būs mūzika, būs radošās darbnīcas, būs dažādas aktivitātes un, protams, koncerts.

Sadarbībā ar partneriem Igaunijā un Lietuvā, biedrība „Jaunatne smaidam” ir uzsākusi izzināt jaunus veidus, kā rosināt bērnu radošumu spēlējoties. Biedrības jaunieši vēlas veidot radošu spēļu laukumu izmantojot dažādus materiālus, dodot tiem otro iespēju.

Jaunieši! Tā ir kolosāla un neaizmirstama iespēja pievienoties Bauskas novads jauniešu festbusiņam ceļā uz Jauniešu festivālu ‘’Kopums’’ 12. augustā Dzintaru Mežaparkā, Jūrmalā.

Projekta “Vienota jaunatne zaļākai nākotnei” organizatori aicina Vecumnieku iedzīvotājus uz talku un pikniku.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933