Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Bārbeles Zēnu pamatskola “Saknes un Spārni” aicina uz aizraujošām, aktīvām un emociju bagātām nometnēm visas vasaras garumā, kā arī rudenī. Nometnes paredzētas dažāda vecuma zēniem un meitenēm, sākot no septiņiem līdz 18 gadiem. Vasarā bērni un jaunieši aicināti uz nometnēm nedēļas garumā, savukārt rudenī plānots organizēt vienu nedēļas un vairākas nedēļas nogales nometnes.

Lai gan Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aprīlī izziņoja, ka skolēnu vasaras nodarbinātības pasākums „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” (turpmāk – pasākums) šajā vasarā netiks īstenots, Vecumnieku novada pašvaldībā 27.maija Domes sēdē tika nolemts, ka nodarbinātības pasākums tiks īstenots no šim pasākumam budžetā paredzētajiem līdzekļiem. 28.maijā NVA ieinteresētos darba devējus informēja, ka ārkārtējās situācijas seku ietekmē pasākuma īstenošana 2020. gadā notiks no 1. jūlija līdz 31. augustam.

Vecumnieku novada jauniešu dome, sadarbībā ar 10 novada uzņēmumiem, aicināja jauniešus, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, pieteikties konkursam “Reklāmas ģenerators”. Jaunieši varēja paust savas radošās idejas un zināšanas, veidojot reklāmas materiālus Vecumnieku novada uzņēmējiem. Idejas konkursa darbiem jaunieši varēja īstenot, brīvi izvēloties kādu no uzņēmumiem.

7. martā dažāda vecuma grupu interesenti pulcējās Vecumnieku tautas namā, lai iegūtu jaunas vai vēl nebijušas zināšanas suši pagatavošanā.

Lai attīstītu jauniešu radošās spējas un veicinātu Vecumnieku novada uzņēmumu atpazīstamību, Vecumnieku novada jauniešu dome, sadarbībā ar 10 novada uzņēmumiem, aicina jauniešus, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, pieteikties konkursam “Reklāmas ģenerators”.

10. janvāra vakarā Vecumnieku sporta skolas zālē norisinājās Nakts turnīrs volejbolā. Sacensībām bija pieteikušās pavisam 10 komandas un desmit stundu ilgajā turnīrā prasmīgākie izrādījās komanda “Bez nosaukuma”.

Piektdien, 10. janvārī, plkst. 20.30 Vecumnieku novada Domes Sporta skolas zālē norisināsies nakts turnīrs volejbolā.

10. novembrī Vecumniekos ciemojās hip-hop duets «Latgalīšu reps». Pasākumu iesildīja «Zumba ar Āgenskalnu». Zumba Vecumnieku novadā ir kļuvusi ļoti populāra, tāpēc aktīvās dejas nevienam nebija pārsteigums un publika aktīvi iesaistījās tajās.

13. oktobrī Vecumnieku tautas namā Vecumnieku novada jauniešu dome organizēja tikšanos ar visiem pazīstamo itāli Roberto Meloni un zumbas dejotāju Madaru. Pasākums bija kupli apmeklēts, ne tikai jaunieši bija ieinteresēti uzzināt un pieredzēt ko jaunu, bet gūt pozitīvas emocijas bija ieradušies arī bērni un vecāka gada gājuma iedzīvotāji.

28. septembrī Vecumnieku tautas namā notika jauniešu organizētais pasākums “Saldējums ar personību”. Uz pasākumu bija ieradies vesels pulciņš jauniešu, kuri ar nepacietību un mirdzošām acīm gaidīja pārsteigumu jeb saldējuma gatavošanu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933