Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Pašvaldību jaunatnes jomas aktīvistiem – jauniešiem, jauniešu centriem un NVO, kas darbojas ar jauniešiem, līdz 1. jūlijam ir iespēja pieteikties radošam un izglītojošam vasaras festivālam "Projektu nakts 2022". Tas norisināsies šī gada 4. un 5. augustā Siguldas pils kvartālā. Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja neformālā vidē un 24 h ietvaros veikt projekta izstrādi no A līdz Z, pilnveidot projektu rakstīšanas prasmes, dibināt kontaktus un pārvērst savas idejas īstenībā. Iegūtās prasmes dalībniekiem palīdzēs līdz nākamajam projektu konkursa termiņam – 4. oktobrim – iesniegt savu jaunatnes projekta ideju, savukārt 2023. gadā īstenot starptautisku vai valsts līmeņa jauniešu projektu.

Siltu laiku žēl neizmantot! Pievienojies mums interesantā pārgājienā pa Vecumniekiem un iepazīsti tuvāk savu apdzīvoto teritoriju!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubators aicina skolēnus, studentus un jaunos profesionāļus pieteikties pasākumam ĪSTAIS KADRS, kā laikā tiks veidotas sadarbības starp jaunajiem uzņēmējiem un prakses vai darba vietu meklētājiem. Pasākums notiks 19. maijā plkst. 15.00 klātienē, Peldu ielā 7 (5. stāvā), Jelgavā.

Šogad, izvērtējot labās prakses piemērus iepriekšējos novados pirms administratīvi teritoriālās reformas, Bauskas novada pašvaldība skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā organizēs centralizēti. Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) tiks realizēti „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”, kā arī no pašvaldības budžeta līdzekļiem tiks finansēta skolēnu nodarbinātība, kopā piedāvājot 127 darba vietas vasaras brīvlaikā.

ESF projekta “Atver sirdi Zemgalē” ietvaros viesu namā “Satekas” (Bauskas novads, Vecumnieku pagasts, LV – 3933) laikā no 18. līdz 22. jūlijam notiks integrējoša diennakts nometne jauniešiem, kas aug ģimenēs un ārpusģimenes aprūpē.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina 18 gadīgus Latvijas jauniešus piedalīties Eiropas Savienības (ES) programmas “Erasmus+” iniciatīvā “DiscoverEU”, kas ik gadu pilngadību sasniegušiem jauniešiem sniedz iespēju bez maksas ceļot pa Eiropu, palīdzot izprast Eiropas daudzveidību. 2022. gada aprīlī, iniciatīvas sestajā kārtā, uz bezmaksas biļetēm Eiropas apceļošanai varēs pretendēt kopumā 35 000 Eiropas jauniešu. Pieteikšanās iespējām no 7. aprīļa līdz 21. aprīlim.

20. martā, Vecumnieku tautas namā notika izzinošs un radošs pasākums jauniešiem. Prieks un lepnums redzēt cik dalībnieki ir iniciatīvas pilni, radoši (veidojot prāta vētru, dejojot, uzstājoties publikas priekšā, apgleznojot pupuķus, pielietojot kulinārijas prasmes) atbalstoši, fleksibli, cieņpilni viens pret otru, pielieto zināšanas praksē, izejot no komfort zonas pārvarot bailes un ņemot sev līdz daudz un dažādas tehnikas, kā sapņot un pārvarēt bailes savā dzīvē.

Pasākums tiek rīkots visiem Bauskas novada iedzīvotājiem, kuri vēlas tuvāk iepazīties ar jauno novada sastāvu, pieredzēm un jaunajām iespējām, ko varam sagaidīt, kā arī iepazīt viens otru tuvāk. Sagaidāmas dažādas darbnīcas, viktorīnas un priekšnesumi.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē par martā plānotajām zināšanu papildināšanas iespējām par darbā ar jaunatni svarīgām tēmām, kā arī citām aktualitātēm jauniešiem, organizācijām un darbā ar jaunatni iesaistītajiem, kas šobrīd varētu būt īpaši aktuāli.

Biedrība "Jaunatne smaidam" 18. februārī no plkst. 14.30 līdz 16.30 organizē pastaigu - diskusiju jauniešiem par to, kā iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesos savā pilsētā. Pasākumā aicināti piedalīties arī lēmumu pieņēmēji - deputāti, pašvaldības iestāžu un struktūrvienību darbinieki.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933