Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Jauniešu mobilitāti veicinošās kampaņas “Time to Move” ietvaros, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un Eiropas jaunatnes informācijas tīkls “Eurodesk” aicina jauniešus oktobrī apmeklēt vairāk nekā 15 pasākumus Latvijas reģionos, kā arī piedalīties aizraujošā tiešsaistes izlaušanās spēlē “Adventures in Berlin”.

SIA "Salaspils mellenes" izsaka pateicību Bauskas novada pašvaldības iestādei "Vecumnieku novada dome" un īpaši Jaunatnes lietu speciālistei Kristīne Pačkajevai, par aizvadīto jauniešu rudens tikšanos mūsu ģimenēm draudzīgajā ogu dārzā šī gada 26.septembrī.

Piektdienas vakars. Aiz loga viss pelēks un šķiet, ka lijis jau visu vasaru. Tomēr jūtos labi, jo apzinos, ka atrodos tādā vidē, kurā ietverti tikai radoši, iedvesmoti un enerģiski cilvēki. Tas silda no iekšpuses. Šādas domas šaudījās galvā, kad piedalījos sēdē un uzklausīju pārējos sēdes dalībniekus. Jāatzīst, ka no sākuma jutos mazliet uztraukusies, jo šī būs mana pirmā pieredze ar jauniešiem (ja neieskaitām laiku, kad pati aktīvi iesaistījos jauniešu domēs, dažādos pulciņos un pasākumos.), taču atrados kopā ar cilvēkiem kuri šajā jomā ir pieredzes bagāti un tas mani iedrošina.

Jauniešu iniciatīvu grupa "Ciemā" rosīgi izbauda vasaru un cer jau pavisam drīz tieši Tevi satikt pasakaini skaistā ciematā – Skaistkalne, lai kopīgiem spēkiem sakoptu tās apkārtni.

Lai veicinātu jaunizveidotajā Bauskas novadā vienotu, uz kvalitatīvu darbu ar jaunatni tendētu komandu 4.augustā, Iecavas Jauniešu centra vadītāja p.i. Līga Briģe, Jaunatnes lietu speciāliste Elīza Dzene un Vecumnieku Jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Pačkajeva tikās Iecavas jauniešu centrā.

Aicinām skolēnus un jauniešus piedalīties programmēšanas konkursā “Iegriez pasauli!”, ko organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar dabas un tehnoloģiju parku “URDA” un nevalstisko organizāciju “Eiropas Kustība Latvijā”. Konkursa mērķis ir konkursa kārtībā izvēlēties komandu, kas izstrādās aprites ekonomikas digitālo spēli “Iegriez pasauli!” līdz 2021. gada 1. augustam.

Pievienojies tiešsaistes lekcijai! Uzzini kā uzturēt sevi formā visos gadalaikos, kā pareizi vingrot un izvēlēties piemērotu apģērbu sportošanai ārā. Uzdod sev interesējošus jautājumus daudzkārtējam Latvijas vieglatlētikas čempionam daudzcīņā!

Lai izteiktu atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veica darbu ar jaunatni par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, Izglītības un zinātnes ministrija organizē konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2020”.

Gaidot gada sirsnīgākos svētkus - Ziemassvētkus, Stelpes pamatskolas bērni, sadarbojoties ar Sociālo dienestu, sagādāja prieku un pārsteigumu 7 vientuļiem senioriem Vecumnieku pagastā. 

Pasaules Dabas Fonds izsludina pieteikšanos jauniešiem no 15 līdz 25 gadiem neformālās izglītības kursā “Aizstāvības akadēmija”. “Aizstāvības akadēmija” ir teorētisku un praktisku nodarbību kurss. Kursā 20 jaunieši no visas Latvijas attīstīs prasmes sadarbībā ar mentoriem, nozares ekspertiem un sabiedrībā zināmām personām savas nākotnes interešu aizstāvībai, līdzdarbojoties klimata un dabas krīžu mazināšanā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933