Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2020” nominēta Kristīne Pačkajeva

Lai izteiktu atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veica darbu ar jaunatni par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, Izglītības un zinātnes ministrija organizē konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2020”.

2020. gada 28. decembrī tiešsaistes ceremonijā tika sumināti Izglītības un zinātnes ministrijas konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2020” laureāti.

Nominācijā “Iedvesmas dzirksts”, kurā tika izvirzītas pašvaldību, pašvaldības iestāžu, jaunatnes organizāciju, biedrību un nodibinājumu darbā ar jaunatni iesaistītās personas, tika sumināta jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Pačkajeva.

Vēsma Petruševica atklāja, ka Vecumnieku novada jaunieši, līdz ar Kristīnes stāšanos jaunatnes lietu speciālista amatā, ir ieguvuši sev spilgtu, dedzīgu līderi, kādu viņi bija gaidījuši un kā saka reklāmās – arī pelnījuši. Kristīne ir spējusi ne tikai iekustināt, bet arī iesaistīt aktīvā darbībā visu sešu mūsu novada pagastu jauniešus. Viņa ir pierādījusi, ka attālums nav šķērslis ideju īstenošanai. Kristīnes tuvākie domubiedri, tā teikt “labā roka”, ir jauniešu dome. Piedaloties vairākās jauniešu domes sēdēs, esmu secinājusi, ka Kristīnes darba panākumu pamatā ir viņas lieliskā komunikācija ar jauniešiem, kopējo ideju “ķeršana”, uzklausot ikviena viedokli, kā arī prasme pateikt “Paldies!” par paveikto, tā ikvienam iesaistītajam liekot justies pamanītam un novērtētam.

Kristīne ar savu enerģisko darbošanos jaunatnes “lauciņā” ir ļāvusi sabiedrībai ieraudzīt, cik aktīvi, radoši un atraktīvi ir mūsu novada jaunieši.

Radošās darbnīcas, tikšanās ar sabiedrībā zināmām personībām, dalība kultūras pasākumu organizēšanā un arī piedalīšanās tajos kā pašdarbības māksliniekiem, jauniešu iesaiste tūrisma taku izstrādē, informējošu bukletu veidošana un vēl daudz citu interesantu un aizraujošu ideju ir realizējuši Vecumnieku novada jaunieši savas iedvesmas dzirksts apveltītās vadītājas Kristīnes Pačkajevas vadīti, stāsta Vēsma.

Savukārt Vita Vēvere atklāja, ka Kristīne Pačkajeva sevi ir pierādījusi kā labu komandas biedru, kurš ap sevi pulcē jaunatni. Viņai rūp savu un Vecumnieku novada jauniešu dzīve un viņu pilnveidošana. Nenoliegsim, ka darbs ar mūsdienu jaunatni ir ļoti smags un atbildīgs, taču atgriezeniskā saite, ko viņi sasniedz ar sevis izvirzītajiem projektiem, liek vēl vairāk tiekties uz izvirzītajiem mērķiem, uz panākumiem uz attīstību. Ar savu azartisko attieksmi pret dzīvi Kristīne ir radījusi “iedvesmas dzirksti” ne tikai jauniešu acīs, bet arī sirdīs.

Jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Pačkajeva: “Esmu priecīga, kad ir cilvēki Vecumnieku novadā, kuri novērtē manu darbu un izvirza mani IZM izsludinātajam konkursam. Esmu lepna būt kopā ar Vecumnieku novada jauniešiem, kuriem ir mērķi un sapņi, kurus grib dzīvē sasniegt. Paldies visiem, kuri ir kopā ar mani un palīdz man augt un attīstīties kopā ar jauniešiem, jo tā ir mūsu nākotne.”

Lai jaudīga un enerģijas pilna arī turpmākā darbība!

Gija Spula
Vecumnieku novada domes
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933