Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Liliju svētku ietvaros, jaunieši veidoja radošās darbnīcas

Sestdien, 16. jūnijā Vecumnieku pagastā tika aizvadīti ikgadējie “Liliju svētki”. Svētku norises laikā Klubs “Māja” jaunieši, organizējot darbnīcas, piedāvāja apmeklētājiem paplašināt savas zināšanas par ilgtspējīgu un zaļāku dzīvesveidu radošā veidā.

Jaunieši organizēja divas darbnīcas, kuras ieinteresēja vairāk nekā 100 gan pavisam jaunos, gan vecākus apmeklētājus. Interesentiem bija iespēja personalizēt un apgleznot auduma maisiņus kā arī iemācīties pagatavot pašiem savu skurbi no sastāvdaļām, kas atrodamas katrā mājā.

Darbnīcu organizatori bija pozitīvi pārsteigti par lielo atsaucību un apmeklētāju vēlmi līdzdarboties. Nepamanīti nepalika arī spilgtākie mākslas darbi, kas tapa uz auduma maisiņiem, liekot manīt, ka Vecumniekos aug topošie mākslinieki.

Projekts "Vienota jaunatne zaļākai nākotnei" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas programmas Eiropas Solidaritātes korpuss atbalstu, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkādu iespējamo izlietojumu. Projekts tiek īstenots laika posmā no 2022. gada jūnija līdz septembrim.

Laura Libere

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933