Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Jauniešu festivāls “TEPAT’22” atgriežas Vecumniekos

Esam priecīgi paziņot, ka jauniešu festivāls “TEPAT’22” atgriežas Vecumniekos. Jau 28. augustā tiekamies Vecumniekos pie Jaunā ezera. Būs mūzika, būs radošās darbnīcas, būs dažādas aktivitātes un, protams, koncerts.

Diena iesāksies plkst. 13:30 ar uzrunu un jau plkst. 14:00 visi interesenti varēs darboties radošajās darbnīcās un aktivitātēs, kā arī doties uz sarunu telti, kur varēs smelties motivāciju un iedvesmu nākotnei.

Šogad Vecumnieku jaunā ezera teritoriju pieskandinās tādas Latvijā atpazīstamas grupas kā Harta un Refleksija.

Festivāla laikā varēs tikties ar karjeras attīstības un atbalsta treneri Daci Briedi-Zālīti, kur nepiespiestā gaisotnē varēs izprast savus nākotnes ceļus. Vispirms ir jāpiesakās un jāaizpilda tests, jo vietu skaits ir ierobežots. Vairāk par šo var uzzināt Facebook lapā : “Bauskas novada jauniešu informācijas punkts”.

Festivālā varēs satikt biedrību “Jaunatne smaidam”, Vecumnieku jaunsardzi, Iecavas jauniešu centru un daudzus citus.

Dienas garumā Jaunā ezera teritorijā ikviens apmeklētājs ir laipni aicināts piedzīvot elpu aizraujošus notikumus un nesteidzīgus atpūtas mirkļus – baudīt muzikālus priekšnesumus, izmēģināt spēkus aktīvās atpūtas nodarbēs, pavadīt dienu ar ģimeni, apmeklēt pieredzes un sajūsmu bagātās radošās darbnīcas, dejot vienatnē, ar seniem draugiem vai ļauties jaunu draudzību vilinājumam. To visu un vēl vairāk sajūti un redzi festivālā ar savu īpašo maģiju – “TEPAT'22”!

Festivāls tiek rīkots Eiropas jaunatnes gada ietvaros ( vairāk informācijas : https://www.ljp.lv/lv/ejg ) ar Latvijas Jaunatnes padome (LJP) un Vecumnieku apvienības pārvalde atbalstu sadarbībā ar biedrību Jaunatne smaidam / Youth for Smile“.Festivālu rīko Bauskas novada, Vecumnieku pagasta jauniešu apvienība.

Muzikālās grupas:
https://ej.uz/Hartatepat
https://ej.uz/Refleksijatepat

Festivāla programma:
https://ej.uz/tepat-22

Laura Libere

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933