Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Projekts „Satikšanās mūzikā 2018” izsludina dalībnieku pieteikšanos

Ir sākusies pieteikšanās projektam „Satikšanās mūzikā”, kas no 19. līdz 26.augustam norisināsies Igates pilī. Projekta mākslinieciskā vadība šogad uzticēta dziedātājiem Antrai Stafeckai, Normundam Pauniņam un grupai „Otra puse”. Visi interesenti varēs pieteikties līdz 10.jūlijam, aizpildot anketu projekta mājaslapā.

Projekta laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves mākslas pamatus, vokālās nodarbības un meistarklases, mūzikas producēšanu un kompozīciju, aranžēšanu kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību. Projekts „Satikšanās mūzikā” norisināsies jau astoto gadu, un Latvijas 100. dzimšanas dienas gadā tas būs īpaši patriotisks, emocionāls, iedvesmojošs un muzikāls pasākums! Projektā viesosies arī Antras un Normunda skatuves kolēģi un draugi, kas dalīsies zināšanās par to kā sagatavot un līdz skatītājiem „aiznest” muzikāli un mākslinieciski augstvērtīgu priekšnesumu un gatavo „produktu”. Tāpat dalībniekiem būs iespēja piedalīties kādas jaunas dziesmas tapšanā.

Projektā dalībniekiem būs iespēja muzicēt ar pavadošo sastāvu. Šīs nedēļas garumā tiks veidota jauna koncertprogramma, kad uz skatuves būs iespēja satikties Latvijas jaunajiem izpildītājiem ar Latvijas šovbiznesa pazīstamākajiem pārstāvjiem.  Nedēļas laikā agūtais būs redzams projekta noslēguma koncertā 26. augustā Igates pilī kā atskaite par projekta laikā paveikto un piedzīvoto. Uz projekta noslēguma koncertu ir aicināts ikviens, biļetes varēs iegādāties turpat Igates pilī.

Visi tie Latvijas bērni un jaunieši, kuri vēlas uzzināt ko jaunu par vokālo tehniku, stilu, vokālo kultūru, šogad ir aicināti piedalīties projektā – neatkarīgi no skatuviskās pieredzes, jo šis projekts var būt motivācija un stimuls uzsākt vokāla un mūzikas pamatu mācības.

 „Šī ir arī tava iespēja! izbaudi muzikāli, krāšņu, košu un piepildītu vasaru skaistajā Igates pilī, gūsti iedvesmo no māksliniekiem, mācies, pilnveidojies un uzzini kā sasniegt auditoriju un kļūt par Latvijas mūzikas personību!” aicina projekta mākslinieciskie vadītāji, uzsverot – pieteikties vajadzētu laikus, jo projektā vietu skaits ir ierobežots.

Plašāka informācija un pieteikuma anketa meklējama: www.satiksanas.lv. Tālrunis informācijai +371 29131458.

 

Sandis Mohovikovs
projekta producents

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933