Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina uz vebināru “Alternatīvās enerģijas ražošana lauku mājās un saimniecībās” š.g. 10. maijā plkst.11.00 tiešsaistes platformā ZOOM.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Bauskas birojs rīko bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru "Aktuālais lauksaimniecības dzīvnieku īpašniekiem".

Nemanot ir pienācis pavasaris, kas virknē lauksaimniecību zināms arī kā viens no aktīvākajiem periodiem lauku darbu veikšanai. Vienlaikus tas ir laiks, kad saimniecībās sāk uzkrāties dažāda veida polimēra iepakojums, kas virknei saimnieku rada jautājumu “ko ar to darīt?”. Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” un Latvijas Zaļais punkts, aicinot nevajadzīgo iepakojumu nodot pārstrādei, sagatavojuši vairākus ieteikumus, kas ļaus saimniekiem vieglāk orientēties iespējās no tā atbrīvoties videi draudzīgā veidā.

Valdība otrdien, 29. martā, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos par biodrošības pasākumu kopumu dzīvnieku turēšanas vietām, paredzot pastiprinātus biodrošības pasākumus mājputnu un nebrīvē turētu putnu novietnēs, kā arī dzīvnieku patversmēs un savvaļas putnu rehabilitācijas centros no šā gada 1. aprīļa.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Bauskas birojs rīko bezmaksas tiešsaites informatīvo semināru "Aktuālais augu aizsardzībā un pesticīdu atliekvielu uzraudzībā".

Šī gada darba sezona tūlīt sāksies (lopkopības saimniecībās tā gan nekad nebeidzas) un ar katru gadu arvien vairāk mūsu darbu apgrūtina darbaspēka trūkums un ar to saistītie jautājumi.

No šā gada 16. marta Lauku atbalsta dienesta Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā lauksaimnieki var pieteikties marķētās dīzeļdegvielas avansam un īstermiņa aizdevumam no vienotā platību maksājuma.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Bauskas birojs rīko bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru “Vietējās sēklas materiāla izvēle graudkopībā”.

Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu uzsākšanas, traktortehnika un tās piekabes jāsagatavo un jāuzrāda ikgadējai tehniskajai apskatei.

Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centra Bauskas birojs organizēs bezmaksas mācības: Integrētā augu audzēšanas sistēma un lauksaimnieciskā ražošana (augkopība – graudaugi, zālaugi, pākšaugi, eļļas augi).

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933