Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Pārskats par stāvokli ganāmpulka novietnē ar atskaites datumu 01.01.2023. ir jāiesniedz no 01.01.2023. līdz 31.01.2023. Ziņas jāsniedz tikai par mājputniem, trušiem, kažokzvēriem, akvakultūrām un citu sugu dzīvniekiem (briežiem u.c.).

Lauksaimniekiem īpaši jutīgā teritorijā līdz 30. novembrim Valsts Augu aizsardzības dienestā, izmantojot EPS, jāiesniedz kultūraugu mēslošanas plāna kopsavilkums.

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs“ sadarbībā Lauku atbalsta dienestu rīko informatīvo semināru par aktualitātēm Lauku atbalsta dienesta tiešajos maksājumos un atbalsta pasākumos.

SIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs” (STC) aicina piedalīties semināru-sarunu ciklā latvijas pilsētās!

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Bauskas birojs sāk komplektēt mācību grupu mācībām par putnkopību - "Lauksaimniecības dzīvnieku labturības prasības ražojošās saimniecībās".

Rudens ir periods, kad daudzās lauksaimniecībās noslēdzas sezonālie lauku darbi, pēc kuriem itin bieži uzkrājies dažāda veida iepakojums – plēve, lielmaisi jeb Big Bag, plastikāta kanniņas u.c. Lai palīdzētu saimniekiem ērtāk atbrīvoties no minētā iepakojuma, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” atgādina par iespējām to nodot otrreizējai pārstrādei – pieteikt bezmaksas savākšanu no saimniecības adreses vai nogādāt uz tuvāko pieņemšanas punktu.

No 2022.gada 1.septembra līdz 20.septembrim lauksaimnieki, mežsaimnieki un zivsaimnieki var pieteikties atbalstam kredītprocentu daļējai dzēšanai. Iesniegumu var iesniegt Lauku atbalsta dienesta Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS), to aizpildīt sākt var no 29.augusta.

Atbalsta mērķis ir veicināt kvalitatīvu pārtikas produktu ražošanu, apstrādi un pārstrādi, nodrošinot produkta nokļūšanu mazumtirdzniecībā.

LLKC Bauskas birojs organizēs Bioloģiskās lauksaimniecības apmācības - uz tirgu vērsta bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošana (augļkopība un biškopība). Apmācību ilgums ir 56 stundas. Apmācības ir bez maksas un, grupas lielums ir 20 cilvēki.

Pārskats par stāvokli ganāmpulka novietnē ar atskaites datumu 01.07.2022. ir jāiesniedz no 01.07.2022. līdz 31.07.2022. Ziņas jāsniedz tikai par mājputniem, trušiem, kažokzvēriem, akvakultūrām un citu sugu dzīvniekiem (briežiem u.c.).

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933