Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Strauji mainīgie laikapstākļi daļai lauksaimnieku, jo īpaši lopkopībā iesaistītajiem, ir radījuši sarežģījumus nopļaut un/vai novākt sienu vai zāles masu lopbarībai.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, dienests ir veicis izmaiņas klientu apkalpošanas darbā. Klientiem šobrīd nav iespējams saņemt klātienes konsultācijas un klātienes palīdzību. Visu nepieciešamo atbalstu klientiem dienests sniedz pa tālruni – šādi iespējams saņemt ne tikai konsultācijas, bet dienesta darbinieki tālruņa sarunas laikā klienta vietā var aizpildīt un iesniegt Vienoto iesniegumu.

No šā gada14.februāra ikviens lauksaimnieks var sākt aizpildīt informāciju vienotajā platību maksājumu iesniegumā.

No šā gada 7.februāra lauksaimnieki var veikt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanu. Precizēšanas pieprasījumus varēs iesniegt līdz šā gada 1.aprīlim.

19. martā plkst. 10:00  Bārbeles tautas namā Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centra Bauskas birojs rīko semināru grāmatvedībā.

No šā gada 7. februāra lauksaimnieki var veikt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanu. Precizēšanas pieprasījumus varēs iesniegt līdz šā gada 1.aprīlim. 

Otrdien, 4. februārī, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas ierosinājumu no š.g. 7. februāra Latvijā ieviest papildu bioloģiskās drošības prasības mājputnu turēšanā, lai mazinātu augsti patogēnās putnu gripas ierosinātāja pārnešanas risku no savvaļas putniem uz mājputniem un citiem nebrīvē turētiem putniem.

SIA “Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centra” Bauskas konsultāciju birojs rīko mācības augu aizsardzībā: AAL apliecību pārreģistrēšana; operatoru apliecību iegūšana.

SIA LLKC filiāle Meža konsultāciju pakalpojumu centrs aicina meža īpašniekus, viņu radiniekus un mežsaimniecībā nodarbinātos piedalīties piecu dienu bezmaksas mācībās par tēmu: Mežizstrāde – darbs ar motorinstrumentiem.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Bauskas birojs sāk komplektēt mācību grupu mācībām par netradicionālo augu audzēšanu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933