Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolā 14. septembrī noritēja novada pašvaldības amatpersonu tikšanās ar Satiksmes ministrijas (SM) un akciju sabiedrības ‘’Latvijas Valsts ceļi’’ (LVC) vadību.

Augusta sākumā Vecumniekos Liepu un Upes ielu autoceļa virsma ieguvusi asfaltam līdzīgu segumu – veikta dubultās virsmas apstrāde. Lai darbi noritētu raiti un kvalitatīvi, SIA “Jaunolis” veica autoceļa pamatnes sagatavošanu dubultās virsmas apstrādei. Kopumā ceļa darbiem tika iztērēti 51 768,51 eiro no pašvaldības budžeta.

Iestājoties siltākam laikam, Vecumnieku novadā kļūst aktuāls jautājums par pašvaldības ceļiem. Kā katru gadu tie kļūst grūti mērojami, vietām neizbraucami. Lai saglabātu esošo ceļu tehnisko stāvokli, vairākos posmos esam izvietojuši ceļa zīmes, kuras ierobežo autotehnikas  kustību ar paaugstinātu pilnu masu. Ierobežotos ceļu posmus varat apskatīt ŠEIT

Sakarā ar pavasara laika apstākļiem, kas būtiski ietekmē pašvaldības ceļu kvalitāti, ar š.g. 28. marta domes sēdes lēmumu tika nolemts, ka tiks ierobežota satiksme vairākos ceļa posmos Vecumnieku novadā.

Sakarā ar caurtekas rekonstrukcijas darbiem Vecumnieku novada Skaistkalnes pagasta Mēmelē trešdien, 6. decembrī, no plkst. 9 līdz plkst. 17 tiks slēgts autoceļš Likverteni-Jaunsaule-Skaistkalne (V1020) šī ceļa 20,78. kilometrā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933