Lapas karte

Bārbeles pasta nodaļa aicina darbā

PASTNIEKU/-CI AUTOMOBIĻA VADĪTĀJU (ar savu personīgo auto)

Darba pienākumi:

  • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem;
  • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana;
  • pensiju piegāde;
  • sadarbības partneru preču tirdzniecība;
  • klientu informēšana par Latvijas Pasta pakalpojumiem.

Prasības kandidātiem:

  • valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei;
  • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem;
  • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi;
  • laba teritorijas pārziņa;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu 261.00 EUR (Bruto) slodze 0.6
  • papildus algas mainīgo daļu;
  • auto amortizācijas kompensāciju;
  • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu;
  • darba laiku no 08:00 - 12:30;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada.

Papildu informācija:

CV ar norādi Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs Bārbeles pasta nodaļa sūtīt Personāla vadības departamentam uz e-pastu vai tālrunis informācijai 25700024, 67608493

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933