Lapas karte

SIA “Mūsu saimnieks” aicina darbā grāmatvedi

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Mūsu saimnieks”, reģistrācijas Nr.43603018936, kas nodarbojas ar dzīvojamo ēku apsaimniekošanu, siltumapgādi, ūdens piegādes un kanalizācijas pakalpojumu sniegšanu, aicina darbā

BILANCSPĒJĪGU GALVENO GRĀMATVEDI

DARBA PIENĀKUMI

  • grāmatvedības darba organizēšana un veikšana atbilstoši LR likumdošanas prasībām,
  • gada pārskatu sagatavošana, operatīvo atskaišu, statistikas atskaišu un citu saistošo atskaišu sagatavošana,
  • sadarbības organizēšana ar VID, revidentiem, bankām,
  • ražošanas uzskaite un kontrole,
  • grāmatvedības uzskaites procesu ieviešana un uzlabošana.

GALVENĀS PRASĪBAS

  • augstākā izglītība finansēs vai grāmatvedībā,
  • pieredze bilancspējīga vai galvenā grāmatveža amatā,
  • vēlama pieredze darbā uzņēmumā, kas nodarbojas ar komunālo pakalpojumu sniegšanu,
  • labas datorprasmes, zināšanas darbā ar grāmatvedības uzskaites programmu Tildes Jumis, apsaimniekošanas programmu WinNAMS,
  • ļoti labas valsts valodas zināšanas,
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta un spēja strādāt komandā,
  • spēja vadīt grāmatvedības procesus.

MĒS PIEDĀVĀJAM

  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu,
  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku,
  • normālu darba laiku- 40 stundas nedēļā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti,
  • darba vietu Vecumniekos, Vecumnieku pagastā, Vecumnieku novadā,
  • stabilu atalgojumu EUR 915.00 pirms nodokļu nomaksas,
  • sociālās garantijas.

CV un Pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt līdz 2021. gada 30. jūnijam uz:

SIA “Mūsu saimnieks”
Ceriņu iela 9A,
Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933
Tālr. (+371) 63976382
Mob. (+371) 29645020
E-pasts:

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu.

Tālrunis uzziņām un kontaktpersona Irina, (+371) 26778801, e-pasts:

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Mūsu saimnieks”: Ceriņu iela 9A, Vecumnieki, Vecumnieku pag., Vecumnieku novads, LV-3933, tālr.nr. (+371) 63976382, elektroniskā pasta adrese:

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933