Lapas karte

SIA „Florabalt SIA“ aicina darbā

Kūdras ieguves un pārstrādes uzņēmums SIA “Florabalt SIA” aicina pievienoties savā komandā darbam VALLĒ:

RAŽOŠANAS IEKĀRTAS OPERATORU

Galvenie darba pienākumi:

  • Sagatavot iekārtas ražošanas procesam un pārraudzīt ražošanas procesu;
  • Ražot produktus pēc tehnoloģiskās instrukcijas.

Nepieciešamās prasmes/ prasības:

  • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība;
  • Spēja strādāt komandā un labas sadarbības prasmes;
  • Prasme rīkoties ar tehniskiem instrumentiem;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Spēja strādāt maiņu darbu.

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu no 920 līdz 1300 EUR (bruto) mēnesī;
  • Stabilu darbu un sociālās garantijas;
  • Nepieciešamo apmācību un darba apģērbu;
  • Veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada.

RAŽOŠANAS CEHA STRĀDNIEKU

Darba pienākumi:

  • Dažādu palīgdarbu veikšana kūdras pārstrādes cehā un teritorijā;
  • Nepieciešamības gadījumā spēja strādāt maiņu darbu.

  • Spēja veikt darbu ar paaugstinātu fizisko slodzi.

  • Atalgojumu no 840 līdz 1300 EUR (bruto) mēnesī;

AUTOIEKRĀVĒJA VADĪTĀJU

  • Veikt gatavās produkcijas iekraušanu transportā/ konteinerā;
  • Veikt gatavās produkcijas pārvietošanu uzņēmuma teritorijā;
  • Kārtības uzturēšana savā darba atbildības zonā.

  • Autoiekrāvēja apliecība;
  • Pieredze autoiekrāvēja vadīšanā;
  • Spēja precīzi izpildīt uzdotos darba uzdevumus, nodrošinot ražošanas procesa nepārtrauktību;

  • Atalgojumu no 990 līdz 1350 EUR (bruto) mēnesī;

Savu pieteikumu (CV) sūtīt uz e-pastu . Neskaidrību gadījumā sazināties telefoniski +371 28371877 (Uldis Neilands).
Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933