Lapas karte

Aicina darbā dārznieku

Bauskas novada pašvaldības iestāde „Vecumnieku apvienības pārvalde”, reģistrācijas Nr. 90009115957, aicina darbā dārznieku Vecumnieku pagasta nodaļā uz nenoteiktu laiku.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vēlama vidējās pakāpes profesionālā izglītība dārzkopības vai lauksaimniecības nozarē;
  • vēlama augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatora apliecība;
  • iemaņas darbā ar dārza tehniku, sapratne par augu kopšanu;
  • spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • prasme strādāt komandā, organizējot darba uzdevuma izpildi sadarbībā ar citiem iestādes darbiniekiem;
  • valsts valodas zināšanas vismaz A2 līmenī;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie darba pienākumi:

  • veikt darbus, kas saistīti ar teritorijas labiekārtošanu un uzturēšanu – apstādījumu, puķu dobju un dekoratīvo podu ierīkošanu, kopšanu, stādīšanu, ravēšanu, laistīšanu u. tml. darbus;
  • spēt lietot ainavas elementu izbūvei nepieciešamās tehnoloģijas, darba paņēmienus un agrotehniskos pasākumus;
  • grābt no kokiem nobirušās lapas, apgriezt krūmiem zarus;
  • ziemas periodā attīrīt no sniega segas un kaisīt ar pretslīdes materiālu pašvaldībai piederošos gājēju celiņus, kurus nav iespējams apkopt mehanizēti;
  • piedalīties tehniskās specifikācijas sagatavošanas procesā, plānojot nepieciešamo puķu stādu daudzumu un veidu nākamajam gadam;
  • rūpēties par telpaugiem Vecumnieku apvienības pārvaldē Rīgas ielā 29, Vecumniekos, pēc nepieciešamības veikt to pārstādīšanu.

Piedāvājam:

  • fiziski aktīvu darbu svaigā gaisā;
  • mēnešalgu 600 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, pēc nostrādātiem 12 mēnešiem veselības apdrošināšanu;
  • normālo darba laiku – 40 stundas nedēļā. Pārbaudes laiks 3 mēneši;
  • darba vieta – Vecumnieku pagasta teritorija.

Pretendentam jāiesniedz:

  • pieteikums.

Pretendents papildus var iesniegt:

  • citu dokumentu kopijas (izglītību apliecinošus dokumentus, apliecības, sertifikātus), kuras pretendents uzskata par nepieciešamām (nozīmīgām).

Pieteikumu, norādot “Pieteikums dārznieka amatam”, var iesniegt, iesūtot dokumentus uz e-pasta adresi: .

Uzziņai: Vecumnieku pagasta nodaļas vadītājs Lauris Mediņš, tālr. 22492615.

Pieteikums jāiesūta līdz 2022.gada 29.augustam plkst. 14.00.

Atbildes par saņemtu pieteikumu tiks nosūtītas visiem pretendentiem.

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Bauskas novada pašvaldības iestādei "Vecumnieku apvienības pārvalde". Detalizētu informāciju par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai var atrast: ŠEIT.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933